Kamuoyu.org

2 Polis Rus İş Kadınını Kaçırıp 10 Hafta Boyunca…

2 Polis Rus İş Kadınını Kaçırıp 10 Hafta Boyunca…
  • DÜNYA
  • 26 Temmuz 2017
  • 2 Polis Rus İş Kadınını Kaçırıp 10 Hafta Boyunca… için yorumlar kapalı
  • 119 KEZ OKUNDU

Rus iş kadını    iki polis tarafından ’da kaçırılıp 10 hafta boyunca tecavüze uğradı. Mal varlığını gasp eden polislerden biri kadına aşık olunca genç iş kadını ölmekten kurtuldu.

Ekaterina Kalivanova ’nın başkenti Moskova yakınlarındaki dairesinde 10 hafta boyunca esir tutuldu.  Genç kadın  o süre boyunca kendisini kaçıran polis memurları Dmitry Prischenko ve  Dmitry Sokolov tarafından seks kölesi olarak kullanıldı.

Kadının mücevherlerine, parasına, ev ve arabasının anahtarlarına el koyan polisler,  kadının yüzüne silahla defalarca vurdular. Ekaterina Kalivanova o anları “Her yerim kanlar içideydi. Sürekli kanıyordum. Bacaklarımdan akan kanların ayakkabımda biriktiğini bile hissedebiliyordum” sözleriyle anlatıyor.

32 yaşındaki Ekaterina Kalivanova 10 haftalık esaretinde kendisini kaçıran polislerden birinin ona aşık olması sonucu kurtuldu. Adamın durumundan faydalanan Rus iş kadını cep telefonuna ulaşarak acil yardım numarasını tuşladı ve  durumunu anlatarak yardım istedi.

İki yıl önce yaşadığı kabustan sonra hala normal hayatına dönemeyen Ekaterina Kalivanova ona aşık olan Dmitry Sokolov ile ilgili “Benimle evlenmek ve benden iki çocuk sahibi olmak istiyordu. Bunu hayal edebiliyor musunuz?” diyor.

Dmitry Prischenko yasa dışı örgüt liderliğinden 27 yıl,  Dmitry Sokolov’un ise 17 yıl hapis istemiyle yargısı sürüyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ