Kamuoyu.org

Annesini Balkondan Aşağı Attı.

Annesini Balkondan Aşağı Attı.
  • YAŞAM
  • 16 Haziran 2017
  • Annesini Balkondan Aşağı Attı. için yorumlar kapalı
  • 155 KEZ OKUNDU

’nin Çilimli ilçesinde annesini balkondan atan ve babasına zarar veren gencin acılı ailesi çocuklarının tedavi edilmesini istiyor.

Felçli olan anne evladının tedavi edilmesini isteyerek “ Babasının boğazına sarıldı. Bende balkona direğin yanına geldim. Ensemden tuttuğu gibi balkondan aşağı fırlattı.” Sözlerini ifade etti.

Olay Düzce Çilimli ilçesi Yeni vakıf köyünde meydana geldi. Evlatlarının ruhsal durumu bozukluğu ve Bolu Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesinde tedavi gören 33 yaşındaki Güray Tunç, bir anda kendisini kaybetmesi sonucu felçli olan annesini balkondan aşağı atarken, babasını da darp etmişti.

Beton zemine kafa üstü düşen anne feci şekilde yaralanmış baba ise Güray Tunç’tan aldığı darbeler soncu hastanede tedavi altına alınmışlardı. Tedavileri tamamlanan anne ve baba evlerine geldiler.

“ Beni Ensemden Tutup Aşağı Attı.”

Felçli olan anne Nevin Tunç evladının tedavi olmasını istiyordu. “ Babasının boğazına sarıldı. Bende balkondaki direğin yanına geldim. Beni de ensemden tuttuğu gibi balkondan aşağı fırlattı. Akşama kadar burada yat dedi ve gitti. Oğlumun tedavi ettirilmesini istiyorum. Geceleri korkudan uyuyamıyorum. Allah korusun gece gelir sıkar boğazımı be kalkamam “ diye konuştu

Geri Gelirse Bana Yapacaklarını Allah Bilir.

Baba çocuğunun tedavi edilmesini isteyerek “Annesinin üzerine durup dururken atladı ve annesini balkondan aşağı attı. Eşimi atınca bu sefer bana saldırdı boğazıma yapıştı. Kapışmaya başladık. Beni de itti. ‘Sen akşama kadar burada yat ‘ dedi ve gitti. Ben hemen ambulansa haber verdim. Eşim öldü sandım. Devletten acilen bu çocuğu almasını bekliyorum. Daha önce 2 ay hastanede tedavi gördü. Ben kendim götüremiyorum. Zorlamaya kalksam bana yapacaklarını Allah bilir. Bu çocuk aç ve öyle geziyor” ifadelerini verdi.

 

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ