Kamuoyu.org

AÖL Sınav Sonuçları Açıklandı!

AÖL Sınav Sonuçları Açıklandı!
  • EĞİTİM
  • 31 Temmuz 2017
  • AÖL Sınav Sonuçları Açıklandı! için yorumlar kapalı
  • 148 KEZ OKUNDU

3. dönem sonu sonuçlarını açıklandı. Adaylar sonuçlarını ´..gov.tr´ adresinden öğrenebilecek. Merakla beklenen 3. dönem sonu sınav sonuçları belli oldu…

AÖL 3. dönem sınav sonuçları  az önce açıklandı! MEB iş takvimine göre bugün içerisinde açıklanması beklenen AÖL 3. dönem sınav sonuçları az önce resmi site üzerinden adaylara duyuruldu. AÖL 3. dönem sınav sonuçlarını öğrenmek isteyen adaylar aöl.meb.gov.tr adresi üzerinden sorgulama yapabilecek.

AÖL 3. DÖNEM SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

2016-3 Dönem uzaktan eğitim ile okutulan derslerin sınav sonuçları açıklanmıştır. incelemesinde gözüken öğrencilerin okullarda bulunan evrakları taranıp sisteme atılmış ise en kısa zamanda bu öğrencilerin nihai mezuniyeti yapılacaktır. Belgeleri taranıp sisteme atılmayan öğrencilerinde bir an önce bu işleminin yüz yüze verilen okul müdürlükleri tarafından yapılması gerekmektedir.

Mezun olan öğrencilerimiz ihtiyaç duymaları halinde yüz yüze eğitim aldıkları okullardan geçici mezuniyet belgelerini alabilirler. Mezun olan öğrencilerin diplomaları 2 ay içerisinde düzenlenip merkezlerine gönderilecektir. takip kısmından diplomanızın nereye gideceğini görebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ