Kamuoyu.org

Aziz Yıldırım ve Ali Koç Arasında Gerginlik Tırmanıyor.

Aziz Yıldırım ve Ali Koç Arasında Gerginlik Tırmanıyor.
  • SPOR
  • 13 Ekim 2017
  • Aziz Yıldırım ve Ali Koç Arasında Gerginlik Tırmanıyor. için yorumlar kapalı
  • 342 KEZ OKUNDU

Finansal raporlar istendi, Koç-Yıldırım gerilimi başladı! Koç’tan açıklama.’de seçimi öncesinde başkan adaylığını açıklayan ile arasındaki gerilimin 1.5 sene öncesine dayandığı ortaya çıktı. Öte yandan Ali Koç, yönetimden kongre üyelerinin bilgilerini talep ettiği ve ret yanıtını aldığı haberlerinin ardından bir açıklama yaparak, iletisim@fenerbahceliyiz.net adresi üzerinden kendileriyle iletişime geçilebileceğini duyurdu.

Fenerbahçe’de gözler 2018 yılında yapılacak olan seçime çevrilmişken, başkan adaylığını açıklayan Ali Koç ile Aziz Yıldırım arasının soğumasının perde arkası da ortaya çıktı. Skorer’in edindiği bilgiye göre; çalışmalarına yaklaşık 1.5 yıl önce başlayan Ali Koç, kulübün finansal raporlarına ulaşmak istedi. Bu doğrultuda Sarı-Lacivertli kulübe talebini ileten Koç, olumsuz cevap aldı. Aziz Yıldırım ile Ali Koç arasındaki gerilimin bu andan itibaren başladığı öğrenildi. İkilinin son dönemde birlikte görüntü vermemesi Sarı-Lacivertli camiada en çok konuşulan olayların başında geliyordu.

KOÇ’UN ARDINDAN AYDINLAR’A DA OLUMSUZ YANIT

Öte yandan bahsi geçen finansal raporları o dönem başkanlık için çalışmalar yürüten Mehmet Ali Aydınlar da istemişti. Fakat Aydınlar’a verilen yanıt da farklı olmamıştı. Başkanlık için adaylığını kesin olarak açıklayacak olan Aziz Yıldırım’ın seçim için çalışmalar başlattığı biliniyor.

Ali Koç’tan Fenerbahçelileri ve kamuoyunu bilgilendirme açıklaması

enerbahçe Kulübü Başkan adayı Ali Koç, Sarı-lacivertlileri ve kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla yazılı bir açıklama yaptı.

Ali Koç şu ifadeleri kullandı;”Kulübümüzle şahsım arasında geçen resmi yazışma içeriğinin, hiç tercih etmememe rağmen basına yansıması nedeniyle kongre üyelerimizi, taraftarımızı ve kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla bu açıklamayı yapma ihtiyacı duymaktayım.Fenerbahçe Spor Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurulu için başkan adaylığını resmen açıklamış bir kongre üyesi olarak, 10 Ekim 2017 tarihinde Kulübümüzün Genel Sekreterliği’ne hitaben yazdığım,

‘Kulübümüzün şerefli tarihine yakışır bir biçimde, şeffaf ve tüm adaylar açısından adil bir ortamda gerçekleşeceğine yürekten inandığım Kulüp Başkanlığı seçimine yönelik hazırlıklarda kullanmak üzere Kulübümüzün mevcut üye listesine ihtiyacım hasıl olmuştur’ resmi yazısı ile kulübümüzün mevcut üye listesinin üyelerimizin iletişim bilgileriyle birlikte şahsımla paylaşılması yönünde başvuru yapmıştım.

Konuya ilişkin olarak, söz konusu listenin kanuni gerekçeler nedeniyle şahsımla paylaşılamayacağını Genel Sekreterimizden sözlü olarak öğrenmiş bulunmaktayım. Yine Genel Sekreterimiz tarafından resmi ret cevap yazısının iletileceği bilgisi de tarafıma verilmiştir.

Konunun, bugün basın yoluyla gündemine taşınmasının ardından, bizlere üye bilgilerini ulaştırmak adına harekete geçen kongre üyelerimize ve taraftarlarımıza gösterdikleri ilgi, destek ve teveccühleri için teşekkür ederim. Adaylık çalışmalarıma dair hazırlanmakta olan internet ve sosyal medya hesaplarımız hayata geçirilinceye kadar değerli görüş, öneri ve üye bilgilerinizi bizlere iletisim@fenerbahceliyiz.net adresi üzerinden iletebilirsiniz.

Fenerbahçemize zarar vermemek adına, zorunlu olmadıkça açıklama yapmama yönündeki kararlılığımı bu vesileyle bir kez daha hatırlatır, anlayışınız için teşekkür ederim.Sevgi ve Saygılarımla.”

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ