Kamuoyu.org

Azra Akın Keşan’da Evlendi

Azra Akın Keşan’da Evlendi
  • MEDYA MAGAZİN
  • 28 Ağustos 2017
  • Azra Akın Keşan’da Evlendi için yorumlar kapalı
  • 313 KEZ OKUNDU

Eski Dünya Güzeli model ve oyuncu , 4 yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşı ile Edirne’nin İlçesi’nde yapılan düğün töreniyle dünya evine girdi.

2002 yılında Dünya Güzeli seçilen Azra Akın, erkek arkadaşı Atakan Koru ile Keşan İlçesi’ne bağlı Bahçeköy’deki bir kır lokantasının bahçesinde düzenlenen ’ya özgü düğün töreniyle evlendi. Düğünde davetlileri, kapıda Azra Akın’ın anne ve babası Ayda ve Nazım Akın ile Atakan Koru’nun anne ve babası Seniye ve Ahmet Koru karşıladı.

Cemil İpekçiDüğüne modacı ve çok sayıda davetli katıldı.

Azra Akın'dan Mastika Şov

Azra Akın canlı müzik eşliğinde Trakya oyunlarını oynarken kendisinden geçti. Gelin hanımın mastika performansı beğenildi…

Azra Akın ve Atakan Koru, oldukça heyecanlı olduklarını söyledi. Azra Akın, gelinliğinin 2 aylık bir sürede Cemil İpekçi tarafından hazırlandığını ifade ederek, “Cemil benim için çok özel biri. Bizim birbirimize uğur getirdiğimizi düşünüyorum. Bu düğünde beraber olmak beni çok mutlu etti. Aynı zamanda gelinliğimi hazırladı. Bu benim için çok anlamlıydı. İğne oyasıyla işledi. Cemil, bu toprakların kültürü ve zamanın ruhunu çok iyi harmanlayan biri. O yüzden çok mutlu oldum” dedi. Azra Akın, çekimlerine Ekim ayında yurtdışında başlanacak sinema filmi projesi olduğunu da söyledi.

Azra Akın “ÇOK ÖZEL YANLARINI BİLİYORUM”

Atakan Koru, bir dünya güzeliyle evlendiğinin hatırlatılması üzerine, “Azra dünya güzeli ama aynı zamanda benim için Azra. Çoğu insanın bilmediği çok özel yanlarını biliyorum. Ondan çok değerli, bu da beni çok mutlu ediyor. Balayını bir süre erteledik. İşlerin yoğunluğu” diye konuştu.

Çift daha sonra alkışlar eşliğinde piste gelerek, açılış dansını yaptı.

EVLİLİK TEKLİFİ BREZİLYA’DA 

Düğün hazırlıklarının zorlu olduğunu söyleyen Atakan Koru, evlilik teklifini ise Brezilya’da ettiğini ifade ederek, şunları söyledi: “Düğün hazırlıkları her zaman stresli oluyor. Aynı zamanda çok keyifli. Biz de tadına varmaya çalıştık. Evlilik teklifini yurt dışında ettim. Brezilya’da karnavalda özel bir anda oldu.” Evlilik teklifiyle alakalı konuşan Azra Akın ise, “Çok ilginç bir durum oldu. Hiç beklemediğim bir anda oldu. Bayağı bir şok geçirdim.” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ