Kamuoyu.org

Bahçeli’den Fransa açıklaması

Bahçeli’den Fransa açıklaması
  • GÜNDEM
  • 30 Mart 2018
  • Bahçeli’den Fransa açıklaması için yorumlar kapalı
  • 121 KEZ OKUNDU


MHP Genel Başkanı Twitter’dan açıklama yaptı. ’nın kararına sert tepki gösteren Devlet Bahçeli, bu durumu şuursuzluk olarak belirtti


Devlet Bahçeli, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: Fransa’nın PKK/PYD/YPG ile Türkiye arasında arabuluculuğa heves etmesi şuursuzluk olduğu kadar, terör örgütleriyle egemen ve meşru bir devleti eşitlemeye cüret eden bir aymazlık ve ahlaki zayıflıktır.

Böylesi bir çarpıklığa Türk milletinin göz yumacağını düşünmek abestir,gafilliktir. Teröre mihmandarlık yapanlar yedikleri herzelerin, girdikleri kılıkların, kırdıkları potların vebaline tarih ve insanlık huzurunda gün gelecek katlanmak durumunda kalacaklardır. Bu ise sadece bir zaman meselesidir. 

Suriye’nin Kuzeyi’nde bir asır önce yapmadıkları kötülük, kurmadıkları tuzak bırakmayanların tekrar eskiye dönme çaba ve istekleri hakikaten talihsizlik, hakikaten esef ve endişe verici bir gerileme, hatta çakılmadır. Eski çamlar şimdi bardak oldu. Köprülerin altından çok sular aktı. Allah’a şükür Türkiye ihanete, işbirlikçilere, iç ve dış nifak yuvalarına hak ettiği dersi verecek güçtedir. Unutulmasın ki, Türk milleti emelleri karanlık hiçbir mahfil ve mihraka boyun eğmeyecektir.

— Devlet Bahçeli (@dbdevletbahceli) March 30, 2018
https://twitter.com/dbdevletbahceli/status/979752837826494464

 

Kaynak: HaberTürk

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ