Kamuoyu.org

Bebeğini Unuttu! Açlıktan Öldü!

Bebeğini Unuttu! Açlıktan Öldü!
  • DÜNYA
  • 27 Temmuz 2017
  • Bebeğini Unuttu! Açlıktan Öldü! için yorumlar kapalı
  • 161 KEZ OKUNDU

’nin Michigan ayeletinde 22 yaşındaki genç anne, 6 aylık erkek bebeğini unuttu. 2 gün boyunca aç susuz halde kalan 32 derece sıcaklıkta yavaş yavaş öldü. kullanan cinayetten yargılanacak.

Lovily Johnson isimli kadın bebeğiyle birlilkte alışverişe gitti. Ardından eve döndüler. İçeri girince otomobilin içinde oturtuğu koltukla birlikte bebeğini bir odaya bıraktı ve sonra da unuttu.

Uyuşturucu otun etkisi altında olduğu belirlenen genç annenin aç ve susuz bir şekilde 32 derece sıcaklıkta bir koltukta unuttuğu Noah isimli erkek bebek yavaş yavaş can çekişerek öldü. Polislere verdiği ifadede Lovily Johnson, bebeğini 2 gün sonra kontrole gittiğini ancak onu bilinçsiz bir halde bulduğunu, hemen çocuk hastanesine götürdüğünü söyledi.

Tüm bunlar olduğu sırada uyuşturucunun etkisi altında olan anne birinci dereceden çocuk suistimali ve suçundan yargılanacak. Yetkililer Johnson’ın 2 yaşındaki bir kızı olduğunu ancak onun da devlete bağlı sağlık ve İnsan Kaynakları Servisi tarafından koruma altına alındığını açıkladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ