Kamuoyu.org

Bonzai’den Sonra Bu Da Oldu

Bonzai’den Sonra Bu Da Oldu
  • GÜNDEM
  • 15 Haziran 2017
  • Bonzai’den Sonra Bu Da Oldu için yorumlar kapalı
  • 151 KEZ OKUNDU

’nin polis güçleri tarafından toplanması ve dışarıda pahalı olması nedeniyle gençler kendi uyuşturucusunu yapmaya başladı.

Dışarıda gördüğümüz konuşma yetisini bir anlığına yitiren ve bazen birdenbire bayılan etkisindeki gençlerin bonzaiden değil ev yapımı uyuşturucudan olduğu ortaya çıktı. Gençler arasında bu sıralar sık görülen birkaç otun ve bazı kimyasalların karıştırılmasıyla elde edilen bu madde gençlerin birden bire bayılmasına ve konuşma yetilerini kaybetmesine neden oluyor.

Hastalık gibi yayılan bu uyuşturucu madde ucuz olması ve gençlerin birbirine yayması nedeniyle kullanımı gittikçe artıyor.

Öldürüyor!

Üçüncü kullanımda öldürdüğü iddia edilen bu uyuşturucu maddenin yapılan açıklamalarda bu tip yapılan uyuşturucu maddelerin gerçekten çok zararlı olduğunu ve gençlerimizin kesinlikle bundan uzak durması gerektiği söylendi. Bakanlığı tarafından önlemler alınmaya başladı. Bu uyuşturucunun üretiminde kullanılan otlara ulaşımın çok kolay olduğu ve bunların ithalatının kısıtlanması hatta yasaklanması gerektiği belirtildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ