Kamuoyu.org

Çağlayan Adliyesi’nde Firar!

Çağlayan Adliyesi’nde Firar!
  • GÜNDEM
  • 05 Temmuz 2017
  • Çağlayan Adliyesi’nde Firar! için yorumlar kapalı
  • 162 KEZ OKUNDU

 

İki cezaevine gönderilmek üzere İstanbul Çağlayan Adliye Saray’ının önünden aracına binerken kaçmaya çalışmaları kısa süreli paniğe yol açtı.

Adliyeden kaçmaya çalışan iki şüpheliyi uyarmak için polis havaya bir el ateş açtı. Bu olay etrafındaki halkın kısa süreli panik yaşamasına neden oldu. Bir şüpheli olay sırasında, diğer şüpheli adliyenin 500 metre uzağında yakalandı.

Panik Halinde

İstanbul Çağlayan Adalet Sarayı‘na mevcutlu olarak getirilen iki şüpheli tutuklanmalarına karar verilmesi üzerine cezaevine gönderilmek üzere adliye‘den çıkarıldı. Çağlayan Adliyesinin ana girişi olarak bilinen C kapısı önünde bekleyen polis aracına götürülürken şüpheliler kaçma girişiminde bulundu. Bunun üzerine havaya bir el ateş eden polis memuru, çevredeki halkın panik yaşamasına neden oldu.

Kaçmaya Çalışan Şüpheliler Yakalandı

Şüphelilerden biri polis aracından 100 metre sonrasında yakalanarak kontrol altına alındı, emniyet güçleri diğer şüpheliyi yakalamak için Adliye çevresinde arama başlattı. Şüpheli Şişli ve Kağıthane Güvenlik Şube Polislerince 500 metre mesafede terk edilmiş bir binada göz altına alındı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ