Kamuoyu.org

Çamlıca Gişelerinden Serbest Geçiş Başlıyor

Çamlıca Gişelerinden Serbest Geçiş Başlıyor
  • EKONOMİ
  • 23 Ağustos 2017
  • Çamlıca Gişelerinden Serbest Geçiş Başlıyor için yorumlar kapalı
  • 190 KEZ OKUNDU

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı , gişelerinde serbest geçişin bugün saat 19.00 itibarıyla  başlayacağını söyledi.

Arslan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İstanbul‘da Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, gişeleri ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü‘nde halihazırda serbest geçiş sistemi olduğunu anımsatarak, Çamlıca gişelerinde de serbest geçiş  için temmuzun ilk haftasında çalışmalara başladıklarını hatırlattı.

Serbest geçiş uygulamasının başlayacağı tarihin önce 30 Ağustos,  sonrasında 25 Ağustos’a çekildiğini dile getiren Arslan, “Ancak milletimize hizmet için ekiplerimizin gece-gündüz demeden çalışması, bayram öncesi  yolcularımızın ve sürücülerimizin evlerine, memleketlerine rahat bir şekilde  ulaşması için bu tarihi daha da erkene çektik. Bugün 19.00 itibarıyla Çamlıca  gişelerinde serbest geçiş başlayacak.” dedi.

Bakan Arslan, serbest geçişin trafiği ciddi şekilde rahatlattığını kaydederek, “Diğer uygulamalarımızda te yüzde 30’luk rahatlama olduğunu gördük. Burada da gişelerin tamamen kaldırılması ve serbest geçişin başlamasıyla yüzde 30’luk bir rahatlama sağlanacak.” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ