Kamuoyu.org

Caner Erkin Pişman..! PFDK Ağzına Biber Sürdü…

Caner Erkin Pişman..! PFDK Ağzına Biber Sürdü…
  • SPOR
  • 26 Ekim 2017
  • Caner Erkin Pişman..! PFDK Ağzına Biber Sürdü… için yorumlar kapalı
  • 230 KEZ OKUNDU

, Beşiktaş forması giyen ’e 6 maç ceza verdi.

Caner Erkin, ,

PFDK kararları açıklandı… Caner Erkin’e, Beşiktaş-Başakşehir maçında sportmenliğe aykırı hareket ve müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle 6 maç ceza verildi. İşte yapılan açıklama: “BEŞİKTAŞ A.Ş.’nin, 23.10.2017 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş. – MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu müsabakasında, zaman çizelgesine uygun hareket edilmemesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş. sporcusu CANER ERKİN’in müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketleri nedeniyle takdiren ve teşdiden 2 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 26.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oybirliği)

Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş. sporcusu CANER ERKİN’in müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle takdiren ve teşdiden 4 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 17.500.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)

Cezaların birleştirilmesi suretiyle BEŞİKTAŞ A.Ş. sporcusu CANER ERKİN’in toplam 6 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 43.500.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.” denildi. TOPLAMDA 7 MAÇ YOK Başakşehir maçında 4. sarı kartını gören ve cezalı duruma düşen Caner, böylece toplamda 7 maç forma giyemeyecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ