Kamuoyu.org

‘Çocuklar Duymasın’ Dizisi Geri Dönmesiyle Herkesi Şaşırttı!

‘Çocuklar Duymasın’ Dizisi Geri Dönmesiyle Herkesi Şaşırttı!
  • MEDYA MAGAZİN
  • 25 Temmuz 2017
  • ‘Çocuklar Duymasın’ Dizisi Geri Dönmesiyle Herkesi Şaşırttı! için yorumlar kapalı
  • 203 KEZ OKUNDU

Ekranlara geri dönen ‘’ın ilk bölümü, tekrarıyla birlikte reyting yarışında zirvede yer aldı. TV eleştirmeni Mesut Yar, ‘hesap edemedim’ dediği reyting başarısının ardından “Pınar Altuğ ve Tamer Karadağ’ın baş rolde yer aldığı dizinin, 2017 yazını açık ara önde kapatacağı” yorumunda bulundu.

Posta Gazetesi’nden Mesut Yar’ın, “Üçüncü Sürümü ile Zirvede” Başlıklı Yazısı Şöyle

“Çocuklar Duymasın üçüncü sürümüyle yine zirvede yer aldı. Başından beri ilginç bir girişim olarak görüyordum. Kimi bitpazanna nur yağma olarak niteliyordu. Ben o kadar acımasız değildim ama bu denli bir özlemi de hesap edemedim…  Kanal D‘de yayınlanan ilk bölümüyle tüm izleyici gruplarında tekrarıyla birlikte ilk iki sıraya oturdu. Yani iyi iş yaptı… Benim gibi merak duygusu ağır basanlar, bir parça nostalji yapmak isteyenler, izleyecek bir şey bulamayanlar ve ilk kez izleyenlerle da da zirveyi kapan dizinin durumu bellidir. Bu yazı açık ara önde kapar. Kış içinse, durduk yerde kahinlik yapmayalım!

Altı Maddede Çocuklar Duymasın

Haluk‘ o meşhur ‘Taş Fırın Erkeği‘ imajını bir kenara koyup bir parça da siyasallaşarak ‘milliyetçi muhafazakar’ kimliğiyle öne çıkarıldı, bu bir! ‘Meltem‘ ve diğer karakterlerde müthiş bir değişim yoktu, ama Vatan Şaşmaz zamanı 10 küsur yıl öncesinde dondurmuştu, bu iki! Gözler en çok ‘Havuç‘ karakterini aradı ama diziye yeni giren iki karakter dikkat çekti. Kemal Kuruçay‘ın canlandırdığı ‘Bilinçli Osman‘ ve Suzan Kardeş in hayat verdiği ‘Çaycı Hüseyin’in annesiKadriye‘ rolü bir parça havada kaldı, bu üç!
Birol Güven her daim iç içe olduğu sosyal medya ve eğitim sistemine sağlam giydirmelerde bulunarak gözle görülür bir hiza çalışması yaptı, bu dört!

Dekor Değişmeli

Dizinin isminin hakkını verecek bir çocuk karakter ortalıkta yoktu ama karakterlerin çoğu ‘kuşak farkından dolayı yanan devreleri’ yüzünden çocuklaşmıştı zaten, bu beş!
Dekor sıcak bir sitcom için çok soğuk kalmıştı. Acil bir renk çalışmasına ve bir parça da makyaj fırçasına ihtiyaç var, bu da altı!”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ