Kamuoyu.org

Damat Tıraşı Bile Olamadı

Damat Tıraşı Bile Olamadı
  • MEDYA MAGAZİN
  • 09 Ekim 2017
  • Damat Tıraşı Bile Olamadı için yorumlar kapalı
  • 448 KEZ OKUNDU

Düğünden Sete. Sevilen Oyuncu 3 senedir nişanlı olduğu ile dünya evine girdi. Sevilen oyuncu “” filminin çekimleri nedeni ile tıraşı olamadan nikah masasına oturdu.

Komedi filmi denince akla ilk gelen isimlerden olan Çetin Altay dün gece 3 yıllık nişanlısı Gamze Kaçmaz ile nikah masasına oturdu. Taksim CVK Park Bosphorus Hotel’de gerçekleşen töreni yaklaşık 300 davetlinin katılımı ile gerçekleşti. Çiftin nikah şahitleri ise Adem Kılıç, Erhan Korkmaz, Rafet Yılmaz, Hilmi Bayburtlu, Nihal Özek ve Özgür Temur oldu. Nikah merasimi sonrasında başlayan eğlence boyunca mutlu çift pistten hiç inmedi.

En son “Firardayız” filmi ile izleyenlerinin karşısına çıkan Çetin Altay’ın damat tıraşı olmaması dikkatlerden kaçmadı. İzleyenlerin fenomeni haline gelen Oflu Hoca serisinin üçüncü filmi için kamera karşısında olan usta oyuncu “Sinek kaydı olamadım. Çekimler önümüzdeki günlerde başlayacak” dedi.

3 filminin çekimlerinin merkezi olmak üzere bölgesinde yapılacağı öğrenildi. Çetin Altay ve Gamze Kaçmaz çifti balayına gitmek için de Oflu Hocanın Şifresi 3 filminin çekimlerinin bitmesini bekleyecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ