Kamuoyu.org

Dan Brown’un çevirmeni CHP’nin yurtdışıyla iletişiminin şifresini çözecek

Dan Brown’un çevirmeni CHP’nin yurtdışıyla iletişiminin şifresini çözecek
  • GÜNDEM
  • 10 Nisan 2018
  • Dan Brown’un çevirmeni CHP’nin yurtdışıyla iletişiminin şifresini çözecek için yorumlar kapalı
  • 160 KEZ OKUNDU


CHP’de Basınla İlişkiler ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen İzmir Milletvekili Tuncay Özkan medya ilişkileri konusunda Dan Brown’un kitaplarını Türkçe’ye çeviren ’i yardımcı olarak atadı. İncek, partinin yurtdışı tanıtımını üstlenecek


CHP’de Basınla İlişkiler ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, sürpriz bir ismi yardımcı olarak atadı. Medya ile ilişkiler konusunda partide yeniden yapılanmaya giden ve gazeteci kökenli milletvekilleriyle özel bir çalışma yürüten Özkan, yurtdışında partisini tanıtma görevini ünlü yazar Dan Brown’un romanlarını Türkçe’ye çeviren Petek Demir İncek’e emanet etti. CHP’yi yeni dönemde yurtdışında tanıtma görevini üstlenen İncek, Habertürk’ten Düzgün Karadaş’a konuştu. İlk etapta basın özgürlüğü konusunda Türkiye’de uluslararası bir toplantı düzenleyeceklerini söyleyen Petek Demir İncek, şöyle devam etti:

“Siyasete atılmamla çevirmenlik mesleğini de bırakmayacağım. İkisini birlikte yürütmeye çalışacağım. CHP, sanata, bilime açık ve destekleyen bir parti. Kitlesinin de beklentisi bu yönde. CHP’nin ilkelerinden sapmadan tüm insanları kucaklayacağı bir değişim başlatması gerektiğini düşünüyorum. Biz değişince dünya değişir. Tipik bir siyasetçi olmayabilirim. Romantik ve duygusal bakabilirim. Benim işim insan ilişkileri ve bunu başaracağıma inanıyorum.”

Kaynak: HaberTürk

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ