Kamuoyu.org

Doğum yapan kadına ebeden itiraf! 'Sen hamileyken kocanla yatıyordum'

Doğum yapan kadına ebeden itiraf! 'Sen hamileyken kocanla yatıyordum'
  • DÜNYA
  • 27 Mart 2018
  • Doğum yapan kadına ebeden itiraf! 'Sen hamileyken kocanla yatıyordum' için yorumlar kapalı
  • 94 KEZ OKUNDU

İngiltere'de bir hastanede doğum yapan kadın hayatının en büyük şoklarından birini yaşadı. Kadının doğumuna giren ebe, yeni annenin odasına gidip, "Sen hamileyken kocanla birlikte oluyordum" dedi.
Doğum yapan kadına ebeden itiraf! 'Sen hamileyken kocanla yatıyordum'

İngiltere’de doğum için Liverpool Kadın Hastanesi’ne yatan ismi açıklanmayan kadın, bebeğini dünyaya getirdikten sonra hayatının şokunu yaşadı.

Kız bebeğini doğurduktan sonra büyük bir mutluluk yaşayan ve operasyonun etkisini yeni yeni üzerinden atmakta olan kadının karşısına geçen ebe Joanne Lumsden, annenin dünyasını başına yıkacak bir ses tonuyla, “Sen hamileyken tatilde kocanla yattım” dedi. Bu itirafla neye uğradığını şaşıran yeni anne bir anda gözyaşlarına boğuldu.

O HAMİLEYKEN KOCASI TATİLE ÇIKTI, ALDATTI

Olan biteni The Liverpool Echo gazetesine anlatan anne, olayın geçen yaz gerçekleştiğini ancak hamile kalmadan önce Benidorm bölgesine tek başına tatile çıkan kocasının, eve döndükten sonra tuhaf davranışlar sergilemeye başladığını söyledi.

Kocasının, hamilelik sürecinde doktor kontrollerine kendisiyle beraber gitmemek için çeşitli bahaneler uydurduğunu, hatta ilişkisi ortaya çıkar korkusuyla doğumda hastaneye bile gelmediğini anlattı.

Ebenin bu itirafıyla hayatı kararan kadın, ebe Joanne’nin, ‘Kocan sırtıma güneş kremini böyle sürüyordu’ gibi ayrıntılara girmesi karşısında da ne yapacağını şaşırdığını söyledi.

“BU KÂBUS, YAŞADIĞIM SÜRECE PEŞİMİ BIRAKMAYACAK”

Kadın, “Bir kadın olarak, bebeğimi kucağına alan bu ebenin ben hamileyken kocamla cinsel ilişkiye girdiğini öğrenmek ve doğum yapan bir kadın olarak onun çalıştığı hastanede yatıyor olmak beni kahrediyor. Bu kabus yaşadığım sürece peşimi bırakmayacak” dedi. Posta’da yer alan habere göre, Ebe Joanne’nin şu anda bu hastanede çalışmadığı ve hakkında disiplin soruşturması açtığı belirtiliyor.

Kaynak: Hürriyet

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ