Kamuoyu.org

Dursun Özbek: “Ger Allah Ger” Dedi, İsyan Etti

Dursun Özbek: “Ger Allah Ger” Dedi, İsyan Etti
  • SPOR
  • 16 Ağustos 2017
  • Dursun Özbek: “Ger Allah Ger” Dedi, İsyan Etti için yorumlar kapalı
  • 191 KEZ OKUNDU

Kulübü Başkanı , toplantısının gergin geçmesiyle alakalı kürsüde çok sert açıklamalarda bulundu. Özbek’in yaptığı konuşmanın ardından da ’nun sonlandırıldığını açıkladı.

Dursun Özbek yöneticilerin açıklamalarının toplantıyı gerdiğini söyledi ve “Arkadaşlarım uyarılarıma rağmen toplantıyı germek için ellerinden geleni yaptılar. Kulübün tarihine, böyle bir toplantı kara leke olarak geçti” dedi.

Kürsü de yaptığı konuşmada çok sinirli olduğu görülen Özbek şunları ekledi;

“Bugün Olağanüstü Divan Kurulu yaptı. Allah aşkına şu güne yakışacak bir toplantı oldu mu? Özellikle toplantının başında sizlerden rica ettim. Birlik olalım, ortamı germeyelim dedim ama, ger Allah ger.

İşin nezaketine bağlı olarak biraz daha az konuşmanın kulübün menfaatine olacağını düşünmüyor musunuz? Hepimiz okumuş insanlarız, bu kadar aklımız tutulur mu Allah aşkına. Kürsüye 20 konuşmacı çıktı, 5’i de aynı şeyleri konuşuyor.

Galatasaray Başkanı olarak sizden bu olaylar adına özür diliyorum. Galatasaray’ın divan kurulu böyle olmaması lazım.

Bana her zaman vurabilir, küfür edebilir, beni tenkit edebilirsiniz ama ben her zaman buradayım. Konuşmamın başında toplantının gergin olabileceğini söylememe rağmen, arkadaşlarım germek için ellerinden geleni yaptı. Kulübün tarihine, böyle bir toplantı kara leke olarak geçti. Bu ortamı gerenleri kınıyorum.” diyerek konuşmasını bitirdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ