Kamuoyu.org

“Eliz Sakuçoğlu, Murat Boz’u Engin Öztürk ile aldattı” iddiası

“Eliz Sakuçoğlu, Murat Boz’u Engin Öztürk ile aldattı” iddiası
  • MEDYA MAGAZİN
  • 29 Mart 2018
  • “Eliz Sakuçoğlu, Murat Boz’u Engin Öztürk ile aldattı” iddiası için yorumlar kapalı
  • 407 KEZ OKUNDU


T.Y. adındaki görgü tanığı “Ben kimseyi aldatmadım” diyen ’nun, dört yıl önce sevgilisi ’u, oyuncu ’le aldattığını iddia etti. İddiaya göre, Murat Boz, gerçeği öğrenir öğrenmez Sakuçoğlu’ndan ayrılmışGünaydın’dan Okan Filizçay’ın haberine göre, dört yıl önce aniden sona eren Eliz Sakuçoğlu-Murat Boz ilişkisindeki gerçekler, yıllar sonra ortaya çıktı. T.Y. adındaki bir görgü tanığı, Sakuçoğlu-Boz ayrılığının perde arkasını anlattı. 
Sakuçoğlu, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda
Sakuçoğlu, bu açıklamasının büyük eleştiri almasının ardından da şöyle konuşmuştu:
Görgü tanığı T.Y. ise Sakuçoğlu’nun bu sözlerinin gerçeklerle örtüşmeğini, Sakuçoğlu’nun dört yıl önce sevgilisi Murat Boz’u oyuncu Engin Öztürk’le aldattığını söyledi.
T.Y’nin iddiasına göre; Sakuçoğlu, Boz’la birlikteyken, Çeşme’deki bir mekanda Öztürk’le yakınlaştı, hatta ünlü oyuncuyla sahilde birçok kişinin gözü önünde de öpüştü. Olayın şahitleri arasında Boz’un eski asistanı da vardı. T.Y.’nin anlattıklarına göre; Sakuçoğlu-Öztürk yakınlaşmasının temeli, Nişantaşı’ndaki bir kick-boks salonunda atıldı.
Aynı salona giden Öztürk ve Sakuçoğlu, Çeşme tatili için İstanbul’da sözleşti. Çeşme’ye Boz’un aracıyla kız arkadaşlarıyla birlikte giden Sakuçoğlu, otelde Öztürk ile aynı odada kaldı.
T.Y.,
Boz, Sakuçoğlu’ndan ayrılma kararı almasının ardından, eski sevgilisinin ismi Engin Öztürk’le anılınca, Sakuçoğlu’nu koruyan bir yazı paylaşmış, ancak bir süre sonra bu yazıyı kaldırmıştı. Boz’un, yazıyı kaldırması, Sakuçoğlu’nun Öztürk’le olan ilişkisinin doğru olduğu şeklinde yorumlanmıştı. 
Boz’un gerçeği öğrenir öğrenmez Sakuçoğlu’yla olan ilişkisini bitirdiği iddia ediliyor.

Kaynak: HaberTürk

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ