Kamuoyu.org

Elon Musk’ın duşa girecek bile vakti yok!

Elon Musk’ın duşa girecek bile vakti yok!
  • TEKNOLOJİ
  • 12 Nisan 2018
  • Elon Musk’ın duşa girecek bile vakti yok! için yorumlar kapalı
  • 223 KEZ OKUNDU


fabrikasında işler pek de yolunda gitmiyor. CEO , haftada 7 gün şirkette kaldığını ve duşa girmek için bile eve gidemediğini söyledi. Peki Musk’ı bu duruma getiren sebepler neler?


Tesla şirketinin kurucusu Elon Musk, katıldığı CBS This Morning adlı programda, Gayle King’in sorularını yanıtladı. Son birkaç ayın çok stresli geçtiğini dile getiren Musk, “ katında uyuyorum çünkü burası uyumak için çok eğlenceli bir yer. Bilirsiniz, korkunç!” dedi.

King’in “Neden fabrikada uyuyorsun?” sorusuna “Çünkü eve gitmek ve duşa girmek için zamanım olmuyor.” cevabını veren Musk, üretiminin kendisini bu hale getirdiğini belirtti. Daha önce 2018 başına kadar 20.000 üretileceğini söyleyen Musk, bu hedefe ulaşamamıştı. 2018’de de Tesla şirketi ve Musk için benzeri bir başarısızlık öngörülüyor. Şu anda haftada 2500’den daha az üreten şirketin planı, 3 ay içinde haftada 5000 araç üretecek seviyeye gelmek.

Konula ilgili olarak Musk, “Şirketin CEO’su olarak benim görevim şu anda Model 3’ün üretimine odaklanmaktır.” dedi ve ekledi: “Bir pazar gece yarısı saat 02:00’de robot kalibrasyon sorunlarını teşhis etmeye yardımcı oldum. Sorunları çözmek için hep birlikte haftada 7 gün çalışıyoruz.”

 

Kaynak: HaberTürk

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ