Kamuoyu.org

Emre Mor’a Uyuşturucu Madde Verildi

Emre Mor’a Uyuşturucu Madde Verildi
  • SPOR
  • 23 Ağustos 2017
  • Emre Mor’a Uyuşturucu Madde Verildi için yorumlar kapalı
  • 224 KEZ OKUNDU

’a beyni şişiren ve uyuşturan bir madde tarafından verildi.

Orçun Özateş’in yaptığı haberine göre; Fenerbahçe ve Milan’ın transfer gündeminde olan Emre Mor, önceki gün menajeri Muzzi Özcan ile ani bir kararla yollarını ayırınca, şok gerçekler ortaya çıktı.

İki tarafı da tanıyan aile dostlarından biriyle iletişime geçilen ismi gizli olan ve kamuoyunca tanınan kişinin yaptığı açıklamalara şöyle:”Muzzi Özcan menajerliğini yaptığı pek çok sporcuyu ‘snus’ isimli bir madde kullanmaya teşvik ediyor. Emre Mor da bu maddeyi kullananlardan biriydi ve bağımlı hale gelmişti. Snus krizine girdiği zaman mutlaka kullanma ihtiyacı duyuyordu. İlk başlarda sporculara stresli durumlarla başa çıkmak için önerdiği bu madde, bağımlılık yaptığında onların hayatını karartıyor. Hatta bir keresinde Milli Takım kampında Hakan Çalhanoğlu’na da denetmişler, çocuk idmana çıkamamış. Bu tür olaylar burada hep konuşuluyor.Bu çocukların kurtulması için bu bilgileri açıklamak zorunda olduğumu hissettim. Gerekirse bu konuda size her türlü bilgi ve belgeyi de verebilirim. Ben defalarca kendisini uyardım. Hatta Afganistanlı ortağı var Bariz, o da bunu yapmaması konusunda defalarca uyardı ama vazgeçmedi. Kullananları salaklaştırıyor, uyuşturuyor. Beynini bitiriyor. Kafayı kaldıramıyorlar, konuşmaktan bile aciz hale geliyorlar. Bir soru sorsan cevap alamıyorsun.”

KENDİSİ DE BAĞIMLI

Yaptığı açıklamalarda sözlerine şöyle devam etti:”Muzzi kendisi de bağımlı. Öyle ki tatil için gittiği Tland’dan bu maddeyi temin etmek için Almanya’ya geliyor. Emre dışında başka sporcularına da kullandırdığı şeklinde bilgiler var. O yüzden Emre’yi kaybetti. Emre Mor’un geçmişte de ailevi sorunları vardı.”

MADDE ESRAR ETKİSİ YAPIYOR

İsviçre tarafından sigara tiryakilerinin sigarayı bırakmaları için ürettiği madde sigara kullanmayanlar için etki yarattığı açıklandı.İsviçre dışındaki Avrupa ülkelerinin tamamında satışı yasak olan madde alındıktan 20 dakika sonra etkisini gösteriyor ve sonra uyuşmaya neden oluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ