Kamuoyu.org

En hızlı büyüdüğü pazar Türkiye oldu

En hızlı büyüdüğü pazar Türkiye oldu
  • EKONOMİ
  • 01 Nisan 2018
  • En hızlı büyüdüğü pazar Türkiye oldu için yorumlar kapalı
  • 157 KEZ OKUNDU

Bundan 9 yıl kadar önce giren Amerika merkezli Jeunesse Global, en yüksek büyüme sağlanan pazarın Türkiye olduğunu açıkladı. Şirket iki yıl kadar önce faaliyet aldığı Türkiye ofisi sonrası, bir çok Avrupa ülkesini geride bıraktı.


En hızlı büyüdüğü pazar Türkiye oldu

Markanın, dünya genelinde 145 ülkede faaliyet gösterdiğini aktaran Jeunesse Türkiye Genel Müdürü , 2017 yılında gerçekleştirdikleri satışlarla, Avrupa ülkeleri arasında İtalya, Almanya ve Rusya’nın ardından 4’üncü sırada yer aldıklarını belirtti.

Genç ve dinamik nüfus yapısıyla Türkiye’nin potansiyeli yüksek bir pazar olduğuna işaret eden Hamaratlar, 2018 yılında Avrupa’da üçüncülüğü, 2019’da ise lider olmayı hedeflediklerini açıkladı. 

Hamaratlar açıklamasının devamında “Ürünlerimizi direkt kullanıcıya gönderiyoruz. Kullananlar aile ve arkadaş çevreleri için de sipariş veriyorlar. Bazı müşterilerimiz de bizden alıp çevrelerindekilere satabiliyorlar” dedi.

’IN SPONSORU
Geçtiğimiz günlerde Galatasaray Spor Kulübü’yle yaklaşık 1.1 Milyon Euro’luk sponsorluk anlaşması imzaladıklarını da hatırlatan Hamaratlar, bu konuda Beşiktaş ve ’nden de teklif aldıklarını açıkladı.

Anadolu kulüplerinden de çok sayıda teklif aldıklarını söyleyen Hamaratlar, Brezilya Olimpiyat Stadyumu’na Jeunesse Arena olarak sponsor olduklarını da hatırlattı.

 

 

Kaynak: Hürriyet

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ