Kamuoyu.org

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na Sert Sözler

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na Sert Sözler
  • GÜNDEM
  • 12 Temmuz 2017
  • Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na Sert Sözler için yorumlar kapalı
  • 86 KEZ OKUNDU

Milli İrade Zaferinin Analizi Kitabı”nın tanıtımında konuşan Erdoğan, “Ana muhalefetin başındaki zat, 15 Temmuz’da saklanmasaydı, bu yürüyüşe farklı bakabilirdik” dedi.

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı ’15 Temmuz Milli İrade Zaferinin Analizi Kitabı”nın tanıtımında konuştu. ile ilgili konuşan Erdoğan, “Ana muhalefetin başındaki zat, 15 Temmuz’da İstanbul’da köşe bucak saklanmasaydı bu yürüyüşe farklı bakabilirdik.” dedi.

“BİZDEN DİKENLERE SU VERMEMİZİ İSTİYORLAR”

“Kendisi Adalet Yürüyüşü adını verdi ama olsa olsa sözde adalet yürüyüşü olur. Darbecileri ve teröristleri savunan CHP Genel Başkanı bizden dikenlere su vermemizi istiyor. Hasta dediler, durumu çok kötü dediler. Cezaevinden çıkmasını istedikleri Mardin Belediye Başkanı yürüyebiliyor, nasıl hasta?”

“15 TEMMUZ’DA SAKLANMASAYDI BU YÜRÜYÜŞE FARKLI BAKABİLİRDİK”

“Ana muhalefetin başındaki zat, 15 Temmuz’da İstanbul’da köşe bucak saklanmasaydı bu yürüyüşe farklı bakabilirdik.”

“SOKAĞA ÇIKAMAZ HALE GELİRSİN”

“Sokaksa sokak diyerek kendi aklınca milleti ve devleti tehdit eden bu kişi böyle bir yanlışlığa sapması halinde asıl kendisinin sokağa çıkamaz hale geleceğini iyi bilmelidir. Açık konuşuyorum, böyle bir yola mı tevessül edeceksin, sokağa çıkamaz hale gelirsin. Korkaklardan, ödleklerden bir şey olmaz bu böyle bilinmelidir.”

“ADALETİN ARANACAĞI ZEMİN BELLİ”

“Sokakta aranan adaletin adı intikamdır. Onun sonu da vandallıktır. Adaletin aranacağı meşru zeminler bellidir. Meclis’i çalıştırmamak için her yola başvuranlar, şimdi çıkmış ‘Meclis devre dışı bırakıldı’ diye uğraşıyorlar. Bunun için de ağlamaya başladılar. Anayasa Mahkemesinden kürsü hakimlerine, savcılara kadar hukuk sisteminin tüm mensuplarına hakaret edenler, ‘adalet’ diye yeri göğü inletiyor. Adalete giden tüm yolları tıkamayı maharet sananlar siz değil misiniz?” açıklamalarında bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ