Kamuoyu.org

Eren Bülbül’ü Şehit Eden Hainlerden Biri Yakalandı.

Eren Bülbül’ü Şehit Eden Hainlerden Biri Yakalandı.
  • GÜNDEM
  • 25 Ekim 2017
  • Eren Bülbül’ü Şehit Eden Hainlerden Biri Yakalandı. için yorumlar kapalı
  • 310 KEZ OKUNDU

Eren Bülbül’ün edildiği saldırıya katılan yakalandı!

’un Dereli ilçesine bağlı kırsalında bir terörist yakalandı. Teröristin, 15 yaşındaki Eren Bülbül’ün şehit olduğu saldırıya katılan teröristlerden biri olduğu öğrenildi.

Kulakkaya Yaylası’nda vatandaşların durumundan şüphelendiği teröristi köy kahvehanesine götürdüğü ve burada beklemesini sağladığı, bu sırada ’ya ihbarda bulunduğu ortaya çıktı. Köye ulaşan ekipleri de teröristi kıskıvrak yakaladı.

Giresun’da yürütülen terör operasyonlarında dün gece Dereli ilçesine bağlı Kulakkaya Yaylası kırsalında bir terörist yakalandı. Teröristin ’un Maçka ilçesinde Astsubay ve 15 yaşındaki Eren Bülbül’ün şehit olduğu saldırıya katılan teröristlerden biri olduğu bilgisine ulaşıldı.

Giresun Cumhuriyet Başsavcılığı yazılı açıklamada, “23 Ekim 2017 tarihinde saat 15.25 sıralarında ilimiz Dereli ilçesi Kulakkaya Yaylası bölgesinde ihbar üzerine şüpheli bir şahsın Jandarma görevlilerince yakalandığı, yakalanan şahsın  terör örgütü Karadeniz yapılanmasına mensup ‘Aram’ kod adlı adlı bölücü terör örgütü mensubu olduğu Başsavcılığımızca ilgili terör örgütü mensubu hakkında gözaltı kararı verilmiş olup hakkında açılan adli soruşturma devam etmektedir” denildi.

Eren Bülbül'ü Şehit Eden Hainlerden Biri Yakalandı.

PKK’LI TERÖRİSTİN YAKALANMA DETAYLARI ORTAYA ÇIKTI

Giresun’un Dereli İlçesi Kulakkaya Yaylası’nda ‘Aram’ kod adlı PKK’lı terörist Mustafa Eren Bülbül'ü Şehit Eden Hainlerden Biri Yakalandı.Tolucan’ın yakalanması olayına ilişkin ayrıntılar ortaya çıktı. Başına puşi takılı ve mekap ayakkabı giyimli terörist yayla yolunda karşılaştığı bir vatandaşa ‘Ben bir şantiyede çalışıyordum. Beni işten çıkardılar. Karnım aç, bana yiyecek bulabilir misin?’ dediği öğrenildi.

Durumundan şüphelendiği teröristi köy kahvehanesine götüren ve burada beklemesini sağlayan vatandaş bu sırada Jandarma’ya ihbarda bulundu. Köye ulaşan jandarma ekipleri teröristi kıskıvrak yakaladı. PKK’lı teröristin kahvehanede bekletildiği sırada çekildiği belirtilen fotoğrafı da ortaya çıktı. O fotoğrafta çay içerken görülen
PKK’lı terörist bir süre sonra jandarma ekipleri tarafından yakalandığı belirtildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ