Kamuoyu.org

Eskişehir’e Gitti. Anahtarını Kızının Arkadaşına Emanet Etti.

Eskişehir’e Gitti.  Anahtarını Kızının Arkadaşına Emanet Etti.
  • GÜNDEM
  • 14 Haziran 2017
  • Eskişehir’e Gitti. Anahtarını Kızının Arkadaşına Emanet Etti. için yorumlar kapalı
  • 166 KEZ OKUNDU

Emekli Öğretmen , kızıyla beraber memleketi ’e gitti. Anahtarını kızının arkadaşına güvenip bıraktı. Komşularının uyarıları üzerine evine dönen kadın şoka girdi. Kadın salona girdiğinde üç kişi uyuyordu. Kendini dışarı atan Kıymet hemen polisi aradı.

Kızıyla Eskişehir’e Gitmişti.

Dumlupınar Üniversitesinde öğrenim gören kızıyla Yıldırım Beyazıt Mahallesinde yaşayan anne kız, yaklaşık bir ay önce memleketi Eskişehir’e gitmişlerdi.

Salonuna Girdi Şok Yaşadı.

Telefonla konuştuğu komşularının uyarıları üzerine gelen kadına camlarının geceleri açık olduğu söylemeleri ve onun üzerine Kütahya’ya geri dönen kadı, apartmanın dairesinin kapısını açtığında içeride erkek ayakkabıları ve kanepede yatan 3 kişi gördü. Büyük şaşkınlık yaşayan kadın evden sessizce çıkıp hemen polisi aradı. İhbar üzerine eve gelen memurlar kanepe de uyuyan gençleri kaldırıp, eşyaları toplatılarak evden çıkarıldı. Eve çağıralan çilingir tarafından kapının kilidi değiştirilerek yeni kilit takıldı. Gençler kalacak yerleri olmadığı için bir kız arkadaşlarından yardım isteyip bu evde 1 hafta kaldıklarını belirtti.

Şikayetçi Olacaktım Ama Olmadım.

“Burada kalan çocuklar öğrenciymiş. Evin anahtarını 2 günlüğüne kızımın arkadaşı Kübra’ya vermiştim. Yaptıkları çok büyük yanlış. Şikayetçi olmayı düşündüm ama öğrenci oldukları için şikayetimden vazgeçtim. Benim de bir kızım var nasıl şikayetçi olabilirim ki?”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ