Kamuoyu.org

Fernandao’nun Zor Anı!

Fernandao’nun Zor Anı!
  • SPOR
  • 06 Temmuz 2017
  • Fernandao’nun Zor Anı! için yorumlar kapalı
  • 129 KEZ OKUNDU

Kolunun Kırılması nedeni ile 3 ay sahalardan uzak olan , hızla kilo aldı ve bu kiloları geçen yılki gibi vermesı kolay olmadı. Çünkü kırık olan yer kaynama yapmadığı için verimli çalışamayan ve özel bir program uygulanacak olan eski haline gelmesi 3 ayı bulacak.

Yeni sezon hazırlıkları döneminde olan Fenerbahçe‘de en fazla konuşulan konulardan biri ise Fernandao’nun sakatlanması nedeni ile 3 ay ara verdi. Bu 3 ay içerisinde gün geçtikçe Fernandao’nun aşırı kilosu… Brezilyalı yıldızın fiziksel görüntüsü sosyal medyada da sıkça tartışılmaya neden oldu.

Fernandao geçtiğimiz mart ayı sırasında kolu 5 yerinden kırılmış ve önemli ameliyatlar olmuştur. Ameliyat sonrasında memleketine dönen Brezilyalı oyuncu, dinlenmek üzere Türkiye‘den ayrılırken nefes almada bile zorluk yaşayan yıldız, yaz döneminde zorunlu kaldığı için hareketsiz kaldı ve bu nedenle hızla kilo almaya başladı.

Fernandao’nun Zor Anı

Temmuz ayında yeni sezon hazırlıklarına başlayan , 103 kiloya ulaşmış Fernandao ile karşılaştı. Yaklaşık 18 kilo fazlası olan Brezilyalı , geçen yılda buna benzer bir durumda olmuştu, o sırada hemen hemen 102 kilo olan Fernandao çalışmalar sonucunda normal kilosuna 85’e inmişti. Yeni kamp döneminde yine yoğun bir antrenman uygulayarak formunu düzeltmek isteyen lı oyuncu, çok geçmeden kötü bir haberle tekrar sarsıldı.

Fernandao’nun İşi Zor

Kolunda ağrı hissetmeye başlayan Brezilyalı yıldız bir kırığın iyi kaynamadığı görüldü. Fernandao 2 ay takımdan ayrı kalacak eski haline dönmesi 3 ayı bulacağı öğrenildi. Sarı Lacivertlilerin golcüsü olan Fernandao bu 2 ay kolunu zorlamayacak çalışmalarla hazırlanmaya ve bu arada ise kilo vererek eski formuna geri dönecek. Sağlık heyeti, Brezilyalı yıldızı özel bir diyet programıyla eski formuna geri döndürecek ancak her durumda da Fernandao’nun işi zor…

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ