Kamuoyu.org

FETÖ/PDY Soruşturmasında Serbest Bırakılan 7 Sanık Yeniden Tutuklandı

FETÖ/PDY Soruşturmasında Serbest Bırakılan 7 Sanık Yeniden Tutuklandı
  • GÜNDEM
  • 17 Temmuz 2017
  • FETÖ/PDY Soruşturmasında Serbest Bırakılan 7 Sanık Yeniden Tutuklandı için yorumlar kapalı
  • 120 KEZ OKUNDU

’da FETÖ/PDY soruşturmasında 7 sanığı serbest bırakan hakim “Önce sizi kendi insani duygularımla tahliye ettim şimdi ise Türk Milleti adına tutukluyorum” diyerek tutuklamış.

Giresun’da  FETÖ/PDY soruşturması kapsamında hakkında, ‘Silahlı Terör Örgütü‘ yöneticiliğinden dava açılan 7 zanlı önce salıverildi ardından ise yeniden tutuklandı.
Giresun’da  FETÖ/PDY soruşturması kapsamında bir süre önce Tirebolu İş adamları Derneği’ne (TİŞAD) yönelik yapılan da  22 kişi gözaltına alınmış ardından ise tutuklanmıştı.

7 Kişi Tekrar Mahkemeye Çıkarılacak

Tutuklu bulunan sanıkların 14 Temmuz Cuma günü yapılan duruşmasında 7 kişi Giresun Ağır Ceza Mahkemesi tarafından serbest bırakılmıştı. tarafından yapılan itiraz sonrasında ise serbest bırakılan 7 kişi tekrar mahkemeye çıkartılarak tutuklandı. 7 sanığın yeniden tutuklamasına hükmeden hakimin “Önce sizi kendi insani duygularımla tahliye ettim şimdi ise Türk Milleti adına tutukluyorum” dediği öğrenildi.
Giresun Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütmek üzere olan FETÖ/PDY Terör Örgütü’ne yönelik yapılmak olan soruşturma sonucunda ise hala 402 tutuklu olduğu ve bu tutuklamalar sonucunda 396 kişinin davasının açılmış olduğu kaydedilmiştir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ