Kamuoyu.org

Fi 5. ve 6. bölüm fragmanı yayınlandı

Fi 5. ve 6. bölüm fragmanı yayınlandı
  • MEDYA MAGAZİN
  • 30 Mart 2018
  • Fi 5. ve 6. bölüm fragmanı yayınlandı için yorumlar kapalı
  • 120 KEZ OKUNDU


’de yayınlanan dizisinin 3. ve 4. bölümünün ardından gelecek hafta yayınlanacak yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…


Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekrana gelen Fİ’nin yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Can Manay’ın peşini bırakmayan Özge’nin Eti’nin karşısına çıktığı tanıtımda Deniz ve Duru arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Can Eti’ye saldırırken, Eti’nin “Duru’nun seni götüreceği tek yer hastane!” sözleri dikkat çekiyor.

Fi yeni bölüm fragmanı;

“Fİ”, 5. ve 6. bölümü ile 5 Nisan Perşembe günü saat 20.00’de Show TV’de!

Fİ’NİN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Fİ’nin bu akşam ekrana gelen 3. ve 4. bölümünde Duru, arkadaşı Ceren’in dönmesiyle baş dansçı seçmelerine gireceğini öğrendi. Yılsonu gösterisi için gereken sponsoru bularak Deniz’in dostluğunu kazanan Can, Ceren’le arkadaşlığını ilerleterek Duru’ya yardımcı olmak istedi. Can’ın evinde uyuyakalan Ceren, sabah baş dansçı seçmelerine katılamadı. Can, öğrencisi Bilge’yi diğer öğrencilerin ödevini yapmakla suçladı. Sadık, Can’ın geçmişine ulaşmak için Özge’nin peşini bırakmıyordu. Özge de hayallerini gerçekleştirmek için Can Manay’ın sırlarını öğrenmekte kararlıydı. Can, Deniz’e “Sanat Merkezi” açmayı istediğini söyleyerek, ortaklık teklif etti. Deniz, Can’ın tesadüfen karşılaştığı eski danışanı Alara’yı görünce tedirgin olup, yemekten kalktı. Para karşılığı ödevleri yapan Bilge’nin bursu kesildi. Can ise Bilge’ye sürpriz bir iş teklifinde bulundu. Bilge artık Can Manay’ın yanında çalışacaktı. Duru’ya gelen röportaj teklifine sıcak bakmayan Deniz’le Duru kavga etti. Duru’yla birlikte partiye katılan Deniz, Can’ın planıyla Alara’yla tekrar karşılaştı. Deniz’in eski sevgilisi Alara, Deniz’i Duru’yla birlikte görünce Deniz’e saldırdı. Deniz’in istemediği röportaja çıkan Duru, artık kendi kararlarını alacağını gösterdi.

Yapımını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mert Baykal’ın üstlendiği, Azra Kohen’in çok-satan Fİ-Çİ-Pİ üçlemesinden uyarlayarak Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in senaryolaştırdığı dizide Seranay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Kaynak: HaberTürk

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ