Kamuoyu.org

Galaxy Note 9 ile birlikte Fortnite Mobile Beta indirmeye açıldı!

Galaxy Note 9 ile birlikte Fortnite Mobile Beta indirmeye açıldı!
  • TEKNOLOJİ
  • 09 Ağustos 2018
  • Galaxy Note 9 ile birlikte Fortnite Mobile Beta indirmeye açıldı! için yorumlar kapalı
  • 130 KEZ OKUNDU

Mobile beta indirmeye linki şu an itibariyle açıldı. Milyonlarca mobil kullanıcısı tarafından beklenen popüler , şu anda Android ve iOS platformlarına indirilebilir durumda.
Galaxy Note 9 ile birlikte Fortnite Mobile Beta indirmeye açıldı!

Fortnite Mobil Beta indirme linkleri şu an itibariyle aktif durumda. Milyonların nefesini tutarak beklediği oyun, bu hafta içerisinde tüm kullanıcılara sunulacak. Epic Games tarafından geliştirilen edilen başarılı oyun, şimdiden listelerin başında yer alıyor.

indirme işlemi Google Play üzerinden olmayacak. Android kullanıcıları için APK formatında sunulacak. Fortnite Beta APK indirme işlemi için buraya tıklamanız yeterli. Ancak öncelik ’un cihazlarında.

Ancak şu an için Fortnite Mobile APK indirilebilen cihazlar şu an için sınırlı. Samsung kullanıcıları çok daha kolay ve öncelikli olarak bu oyuna ulaşabilecek.

S7, S7 Edge, Galaxy S8+ Plus, Galaxy S8, Galaxy Note 8, Galaxy S9, Galaxy S9 Plus ve son olarak Note 9 kullanıcıları Fortnite Mobile Beta sürümüne Galaxy Apps uygulaması üzerinden ulaşabilecekler. Oyun şu anda uygulama menüsünde ilk sırada.

Kaynak: Hürriyet

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ