Kamuoyu.org

Google, Android İçin Motion Stills’i Yayınladı!

Google, Android İçin Motion Stills’i Yayınladı!
  • TEKNOLOJİ
  • 21 Temmuz 2017
  • Google, Android İçin Motion Stills’i Yayınladı! için yorumlar kapalı
  • 130 KEZ OKUNDU

Yıllardır kullanılmayan animasyonların sosyal medyanın etkisiyle son dönemde tekrar popüler hale geldiğini fark eden Google, geçtiğimiz yıl iOS kullanıcılarının karşısına uygulaması ile çıktı.

Yıllardır kullanılmayan GIF animasyonların sosyal medyanın etkisiyle son dönemde tekrar popüler hale geldiğini fark eden Google, geçtiğimiz yıl iOS kullanıcılarının karşısına Motion Stills uygulaması ile çıktı.

iPhone ve iPad kullanıcılarının Live Photos ile çekilmiş hareketli görüntülerden GIF animasyonlar elde edebilmesine olanak tanıyan Motion Stills, aradan geçen 1 yılın ardından nihayet için yayınlandı.

Gelin, şimdi Google’ın Android kullanıcıları ile buluşturduğu uygulamanın detaylarına hep birlikte bakalım.

Android için Motion Stills yayınlandı!

iOS’a kıyasla Android’de çok daha farklı bir çalışma şekli ile karşımıza çıkan Motion Stills uygulaması, GIF oluşturmak için daha önce çektiğiniz görüntüleri kullanmanıza izin vermiyor.

Android kullanıcılarının Boomerang ile benzer bir şekilde oluşturacakları görüntüleri Motion Stills uygulaması ile kaydetmeleri gerekirken, çekilen görüntüler sekiz kata kadar hızlandırılabiliyor.

Bunun yanı sıra Google tarafından geliştirilen algoritma sayesinde oldukça hızlı bir şekilde çalışan uygulama, kullanıcıları çekilen görüntülerin işlenmesi için beklemek zorunda bırakmıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ