Kamuoyu.org

Hakan Peker, TRT Müzik’te stüdyoyu terk etti, tepki yağdı

Hakan Peker, TRT Müzik’te stüdyoyu terk etti, tepki yağdı
  • MEDYA MAGAZİN
  • 27 Mart 2018
  • Hakan Peker, TRT Müzik’te stüdyoyu terk etti, tepki yağdı için yorumlar kapalı
  • 278 KEZ OKUNDU


, canlı yayında şarkı söylediği sırada rejinin kendisini ekrana getirmediğini eleştirerek sahneyi terk etti. ’in bu davranışı sosyal medyada büyük yankı uyandırdıTRT Müzik kanalında
Hakan Peker,
Hakan Peker’in bu hareketi sosyal medyada günün en çok konuşulan konularından biri oldu. İşte ünlü şarkıcı hakkında yapılan yorumlardan bazıları:
@Kocayildiz1
@27Ozturkkadir
@atakankurt2
@delimeselesi
@serdarsozer
@yusufyrk
Hakan Peker yaşananlarla ilgili sosyal medyadan gelen tepkilere cevap verdi.Peker’in Instagram hesabından yayınladığı metin şöyle:

O an uzun uzadıya bunu yayında anlatmak yerine “Reji yanlış yerleri çekiyorsun burayı çekeceksin” dedim. Bunu söyledikten sonra şarkıya devam edecek moralim kalmadığından ve programın sonuna geldiğimizden dolayı sahneyi Metin (Metin Özülkü)’e bıraktım. Konu bundan ibarettir. Öküzün altında buzağı aramanın manası yok.
Ne seyircilerime ne de Eyüp kardeşime bir saygısızlık asla söz konusu olamaz. Programa onlar için katıldım. Konuyu farklı yerlere çekip negatif algı yaratmak isteyenlere dip not: Açıkhava konserlerimde engelli arkadaşlarıma en önde yer ayırarak ağırladım. Ayrıca bugüne kadar da sayısız etkinliklerine davetli olarak katıldım. Bunları da bugüne kadar ne yayınlattım ne de dile getirdim. Böyle de yapmaya devam edeceğim.
Sosyal medyada beni ego yapmakla itham edenler bilmeliler ki; Benim ne kadar mütevazi olduğumu hatta mütevazi olduğumu bana söyleyenler de sevenlerimdir. Ayrıca sürekli ekranda olma kaygısı hiç taşımadım.
Katıldığım programlarım vardır benim. Reklam  kokan hareketlere hiç işim olmadığını da tüm Türkiye bilir. ‘Hiç çizginizi bozmadınız Hakan Bey’ diyerek herkes dile getirir bunu. Sonuç olarak yaptığınız yorumları sanatçıların da insan olduklarını gözardı etmeden saygı çerçevesinde yaparsanız sevinirim. Bu konuya dair ilk ve son açıklamamdır. Saygılarımla.

Kaynak: HaberTürk

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ