Kamuoyu.org

Hazar Ergüçlü: Oyunculuk hızla yaşlandırıyor

Hazar Ergüçlü: Oyunculuk hızla yaşlandırıyor
  • MEDYA MAGAZİN
  • 02 Nisan 2018
  • Hazar Ergüçlü: Oyunculuk hızla yaşlandırıyor için yorumlar kapalı
  • 408 KEZ OKUNDU


Oyuncu , BeStyle dergisine kapak oldu. , “Oyunculuk hızla yaşlandırıyor. Psikolojik baskısı ağır olan ve fazlaca zamanını alan bir meslek” dediİnternette yayınlanan iki ayrı dizide başrol olan Hazar Ergüçlü, BeStyle dergisine kapak oldu. 
İşkolik olduğunu söyleyen Hazar Ergüçlü şöyle konuştu:
”Sanıldığı kadar basit bir meslek değil. Hızla yaşlandırıyor. İnsanın kendinden taviz vermesini gerektiren, psikolojik baskısı ağır olan ve fazlaca zaman alıyor.”

Hazar Ergüçlü, ”Kıbrıslısın, sence büyüdüğün yer bugünkü Hazar olmanda ne kadar etkili oldu?” sorusuna, ”Çok etkili oldu. Kıbrıs bambaşka bir kültür ve ülke. Orası ada ve yaşayışımız çok farklı. Bazen kötü etkileri de oluyor. ‘Güven nedir?’ sorusunun cevabı, o adadaki yaşamımla oluştu” cevabını verdi.
Aşk ve evlilik için ise 26 yaşındaki oyuncu, ”Aşkı, yaşamla eş tutarım. Aşk, sadece kişilerle ilintili bir şey değil. Aşk hissetmediğim, heyecan duymadığım günlerin boş geçtiğini düşünürüm. Evlilik ise, başka bir kurum. Karşımdaki kişi çok isterse, evlenirim. İleride anne olmayı çok istiyorum” açıklamasını yaptı.

Kaynak: HaberTürk

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ