Kamuoyu.org

Hepsi Öldürülecek. Yakalananların Gözleri Bağlanıyor.

Hepsi Öldürülecek. Yakalananların Gözleri Bağlanıyor.
  • DÜNYA
  • 04 Temmuz 2017
  • Hepsi Öldürülecek. Yakalananların Gözleri Bağlanıyor. için yorumlar kapalı
  • 159 KEZ OKUNDU

’u kökünün kazıması artık an meselesi olan terör örgütü , yalnızca 300 metreye yarım kilometrelik bir alanda sıkıştı. Savaş uçaklarının küçük bölgenin üstüne attığı bildirilerde teslim olmayan herkesin öldürüleceği yazıyor. Yakalanan teröristler gözleri bağlı sorgulanıyor.

Irak’ın en büyük ikinci kenti Musul’da artık saatler sayılıyor, kanlı terör örgütü IŞİD’in kökünün kazınmasını dünya heyecanla bekliyor. Savaş uçakları, yalnızca 300 metreye yarım kilometrelik dikdörtgen bir alanı elinde tutan teröristlere havadan bildiri atıyor. Bildirilerde IŞİD’lilerden teslim olmaları, aksi halde öldürülecekleri yazıyor.

Günlerdir çatışmaları izleyen Amerikan Associated Press (AP) foto muhabiri Felipe Dana, yakalanan IŞİD’lilerin fotoğraflarını çekti. Bir binanın Bodrumkatında sorgulanan şüphelilerden birinin gözü bağlı ve üstü çıplak.

Felipe Dana’nın drone kullanarak çektiği kareler ise, kesif bir siyah dumanın altında harabe haline gelmiş Eski Şehir semtini gösteriyor. Birçok noktadan yükselen dumanların arasında onlarca hurdaya dönmüş araç göze çarpıyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ