Kamuoyu.org

Hesabından yapılan paylaşımla ilgili Bülent Arınç’tan açıklama

Hesabından yapılan paylaşımla ilgili Bülent Arınç’tan açıklama
  • GÜNDEM
  • 30 Mart 2018
  • Hesabından yapılan paylaşımla ilgili Bülent Arınç’tan açıklama için yorumlar kapalı
  • 127 KEZ OKUNDU


Eski Meclis Başkanı ve Başbakan Yardımcısı , sosyal medya hesabından yapılan paylaşım hakkında açıklama yaparak adli makamlara gerekli başvuruların yapılacağını söyledi


Eski Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, sosyal medya hesabından dün gece yapılan paylaşımla ilgili açıklamalarda bulundu.

Arınç, “Twitter hesabımdan ahlaksız bir paylaşım yapıldığını, arayarak haber veren dostlarımız sayesinde öğrendim. Duruma, konuya hakim uzman arkadaşlarla anında müdahale ettik” ifadelerini kullandı.

Arınç’ın açıklamaları:

Dün gece geç saatlerde twitter hesabımdan ahlaksız bir paylaşım yapıldığını, arayarak haber veren dostlarımız sayesinde öğrendim. Duruma, konuya hakim uzman arkadaşlarla anında müdahale ettik.

İÇERİĞİ YAYAN HESAP ASKIYA ALINDI

Bizim müdahalemizin yanı sıra Twitter da konuya kayıtsız kalmayarak ahlaksız içeriği yayan hesabı askıya aldı.

Bir hukukçu olarak insanların mahremine uzanan eli göz ardı etmem mümkün değildir. Buna ek olarak ahlaksız trollerin birçok kez hedefi haline gelmiş ve bu konuya dair şikayetlerini en yüksek perdeden dile getirmiş biri olarak bu durumu da görmezden gelmeyeceğim.

ADLİ MAKAMLARA GEREKLİ BAŞVURULAR YAPILACAK

Twitter ile yürüttüğümüz görüşmeler sonucunda hesabımıza en son giriş yapan IP numaralarını tespit etmeye yaklaştık. Bu numaralar tespit edilir edilmez adli makamlara gerekli başvuruları yaparak konunun takipçisi olacağız.

Dün TBMM Başkanı Sayın İsmail Kahraman için açılan hashtagde bulunan hakaretamiz ifadeleri ve şahsıma yapılan bu alçakça saldırıyı TBMM Başkanlık makamının itibarını zedelemeye yönelik hareketler olarak yorumluyorum.

Konu hakkında hassasiyet göstererek tarafıma haber veren, üzüntülerini ileten dostlarıma teşekkür ederim.

— Bülent Arınç (@bulent_arinc) March 30, 2018
https://twitter.com/bulent_arinc/status/979679537742086149

Kaynak: HaberTürk

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ