Kamuoyu.org

İki Yıl Arayla 2 Çocuğuda Balkondan Düştü

İki Yıl Arayla 2 Çocuğuda Balkondan Düştü
  • GÜNDEM
  • 25 Ağustos 2017
  • İki Yıl Arayla 2 Çocuğuda Balkondan Düştü için yorumlar kapalı
  • 226 KEZ OKUNDU

çiftinin kızları , oyun oynadığı sırada balkondan düşerek hayatını kaybetti. Ölümün ardından yürekleri dağlayan bir hikaye ortaya çıktı.

Rize‘de, 2 yıl arayla 2.5 yaşındaki Recep Ali ve 2 yaşındaki Hayrünisa adlı çocuklarını balkondan düşmesi sonucu kaybeden Fatma ve Dilaver Özcü çifti büyük acı yaşıyor.
Öldüğüne inanmadığı kızının oyuncak bebeğine Hayrünisa diyerek sarılan acılı anne görenlerin yüreklerini dağladı. Baba Dilaver Özcü’de acılarının paylaşılacak gibi olmadığını anlattı.

Recep Ali ÖzcüHayrünnisa ÖzcüÜç gün önce Fatma ve Dilaver Özcü çiftinin kızları Hayrünnisa Özcü, oyun oynadığı sırada balkona çıktı. Bu sırada aşağıya sarktığı sanılan çocuk dengesini kaybederek beşinci kattaki evin balkonundan beton zemine düştü. Ağır yaralanan çocuk, kaldırıldığı  Devlet Hastanesi’nde yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Fatma ve Dilaver Özcü çiftinin 2.5 yaşındaki oğulları Recep Ali de yaklaşık 2 yıl önce Çaykent Beldesi Kokulukaya Mahallesi’ndeki evlerinin ikinci katındaki       balkonundan düşerek hayatını kaybetmişti.

“BAK KIZIM KUCAĞIMDA”

Fatma Özcüİki yıl arayla aynı kaderi paylaşan çocuklarını kaybeden Fatma ve Dilaver Özcü çifti büyük acı yaşıyor. Öldüğüne inanmadığı kızının oyuncak bebeğine Hayrünisa diyerek sarılan acılı anne “Bir şey olmadı bakın kızım burada. Ayakkabıları, biberonu ve eşyaları burada. Kızıma bir şey olmadı” sözleri yürekleri dağladı.

Dilaver ÖzcüOlayı anlatan baba Dilaver Özcü, kızını düştükten sonra yerde yatarken gördüğünü belirterek “Daha önce de çocuğum tabureyi alıp balkona çıkmıştı ve oradan düşerek hayatını kaybetmişti. O zaman çocuğumu yerde ben bulmuştum. Bu kez annesi olayı fark edip yerde çocuğumuzu gördü” dedi ve acılarının paylaşılacak gibi olmadığını dile getirdi.

Fatma ve Dilaver çifti 5 yaşındaki Orkun adlı çocukları ile yaşama tutunmaya çalışıyor. Çifti ziyaret eden komşuları taziyelerini bildiriyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ