Kamuoyu.org

İşte Muammer Demeli’nin Yeni Partisi

İşte Muammer Demeli’nin Yeni Partisi
  • GÜNDEM
  • 22 Ağustos 2017
  • İşte Muammer Demeli’nin Yeni Partisi için yorumlar kapalı
  • 171 KEZ OKUNDU

eski milletvekili ’li ’ın, ve ’ın kuracağı yeni partiye katılacağını açıklamasının ardından ’li ’den de açıklama geldi.

” ÖLENE KADAR 3 HİLAL SANCAĞI ALTINDAYIM ”

MHP‘li Trabzon eski milletvekili Koray Aydın’ın da Meral Akşener ve Ümit Özdağ’ın kuracakları yeni partiye katılacağının açıklamasını yapan Aydın, Trabzon’da MHP’nin önde gelen isimlerinin verecekleri tepkinin ve yeni partiye geçecekler mi yoksa 3 hilal altında mı kalacakları merak konusu oldu.Merak edilen isimlerden bir tanesi de ‘’Anayasa Değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi’’ için yapılan referandum da Devlet Bahçeli’nin “EVET” oyu kullanmasına rağmen Koray Aydın gibi “HAYIR” oyu kullanacağını açıklayan Trabzon MHP eski İl Başkanı Muammer Demeli’ydi.

Demeli yeni partiye geçecek misin sorusuna; “Ben yeni kurulmuş partide şahsım olarak olmayacağımı söyledim. Açıklamalarını yapıyorum. Çünkü ısrarla söylediğimiz MHP baba ocağımız, ana kucağımız. Biz orada kalmaya devam edeceğiz. Fakat yeni kuruluşta olacak arkadaşlar hepsi benim kardeşim, canım, ciğerim, arkadaşım ve ülküdaşımdır. Onlara da kesinlikle başarılar diliyorum. Yolları açık olur inşallah diyorum.” dedi.

Muammer Demeli açıklamasında: ‘’Evet, ben üç hilalli olarak kalmayı düşünüyorum ve inşallah bütün hayatım boyunca üç hilalde kalacağım. Çünkü bizim başbuğumuza verdiğimiz bir söz var, ağlayarak verdiğimiz bir söz var, yemin ederek verdiğimiz bir söz var bu sözümüzü Allah nasip ettiği sürece yerine getirmeye çalışacağım. Buda ancak üç hilal sancağının altında olur. Allah nasip ederse bu yeminimiz gerçekleşir. Fakat bu bir nasiptir, kısmet işidir. Ben yeni kurulmuş partide şahsım olarak olmayacağımı söyledim. Açıklamalarını yapıyorum. Çünkü ısrarla söylediğimiz MHP baba ocağımız, ana kucağımız. Biz orada kalmaya devam edeceğiz. Fakat yeni kuruluşta olacak arkadaşlar hepsi benim kardeşim, canım, ciğerim, arkadaşım ve ülküdaşımdır. Onlara da kesinlikle başarılar diliyorum. Yolları açık olur inşallah diyorum. Allah onlarında inşallah yüzünü güldürür diyorum.’’ İfadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ