Kamuoyu.org

Kadınların Karşı Cinsten Beklediği Davranışlar

Kadınların Karşı Cinsten Beklediği Davranışlar
  • KADIN
  • 26 Temmuz 2017
  • Kadınların Karşı Cinsten Beklediği Davranışlar için yorumlar kapalı
  • 225 KEZ OKUNDU

Kadınların çok karmaşık gibi görünen istekleri, onları doğru okuduğunuzda çok basit olabilir.

Erkeklerkadınların anlaşılamaz oldukları gibi bir sabit fikre sahip olsalar da gerçek öyle değil. Kendimizden de biliyoruz ki kadınların çok karmaşık gibi görünen istekleri, onları doğru okuduğunuzda çok basit olabilir. İşte biraz gayret, biraz çaba, çokça anlayışla karşı cinsten beklediğimiz davranışlar…

Tahmin Edilemezlik

Bu tabii ki her günü başka bir ülkede geçireceksiniz ya da penceresinin altında serenat yapacaksınız anlamına gelmiyor. Anında gelişen davranışlarınızı küçük şeyler üzerine kurun. Bir gün yolda yürürken “hadi yemeğe gidelim” demek bile, onu mutlu edecektir. Kadınlar bir sonraki adımı tahmin edemediğinde daha çok heyecanlanır.

erkekkadınilişkisi

Bir Miktar Israr

Eğer bir size hayır diyorsa, aslında hayır demiyordur. Ama unutmayın ki evet de demiyordur. Böyle durumlarda yapmanız gereken, onu ikna etmeye çalışmak ve isteğinize cevabın kesinlikle “evet” olmasını sağlamak. Ölçüyü kaçırmamaya dikkat edin.

KADİNNN

İnanç

Özellikle kendine inanmadığı zamanlarda, ona inanan biri; her kadının ilgisini çeker. Yeni bir hobiye mi başlıyor? Ona yapabileceğini söyleyin. Yeni bir işe mi girmek istiyor? Ona yapabileceğini söyleyin. Ve bunu sadece söylemeyin. Ona gerçekten inanın.

güneşaşk

Düşünceli Hediyeler

Eğer kadınların sadece mücevher sevdiğini düşünüyorsanız, gerçekten yanılıyorsunuz. Lafın arasında sevdiğini söylediği bir şeyi, hiç beklemediği bir anda alıp getirdiğinizde bir den daha fazla mutlu edecektir. Unutmayın, duygusal bir travmada kimse mücevherlerini saymaz.

ilişki

Espiri Yeteneği

Bilim adamları gülümsemenin en afrodizyak olduğunu söylüyor. Onu gülümsetmek için şakalar yapın. Tabii onun kırmızı çizgilerini aşmadan.

Espirietkisi

İlgi ve Alaka

Çok fazla abartmadan, günde yüz kere aramadan ya da sürekli mesaj göndermeden de ilgili olabilirsiniz. Gün sonunda soracağınız samimi bir “günün nasıl geçti” sorusu bile işe yarayacaktır.

ellekalp

Pozitiflik

Duygusal olarak kötü hisseden bir kadın için teşvik ve motive edici cümleler, çok romantik olabilir. Sadece gülümseyin ve onu her şeyin yoluna gireceğine inandırın. Güzel duygular, daha da güzel duyguları beraberinde getirir, unutmayın.

bisikletvesevgililer

Dürüstlük

Kadınlar, dürüstlük konusunda çok hassastır. Örneğin bir yere gitmek istemediğiniz zaman bahane uydurmak yerine “oraya gitmek istemiyorum çünkü bugün başka bir şey yapmak istiyorum” demeniz bile sırf dürüst olduğunuz için onu kızdırmayacaktır. Her zaman doğruyu söyleyin. Her zaman.

kolkola

Saygı

Eğer hâlâ kadınları erkeklerden daha güçsüz buluyorsanız, kadınlar hakkında hiçbir şey bilmiyorsunuz demektir. Ona hak ettiği değeri verin ve bunu yapmaktan çekinmeyin. İlişkide mutluluğun anahtarı iki tarafın da birbirine saygı duymasında.

Ellerindekalpvar

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ