Kamuoyu.org

Kamuoyu.org Dünya Genelinde Temsilcilikler Veriyor.

Kamuoyu.org Dünya Genelinde Temsilcilikler Veriyor.
  • GÜNDEM
  • 11 Ağustos 2017
  • Kamuoyu.org Dünya Genelinde Temsilcilikler Veriyor. için yorumlar kapalı
  • 121 KEZ OKUNDU

Türkiye‘nin kamuoyunu takip edebildiğiniz. Gündemin nabzını tutabildiğiniz ve emin adımlarla büyüyerek yoluna devam eden kamuoyu.org Dünya genelinde temsilcilikler vermeye başladı.

Dünyada’ki tüm ülkeler, Türkiye’nin Tüm illeri ve Tüm illerde ilçelerde temsilcilikler verecek olan kamuoyu.org haber sitesi bir süredir temsilcilikler vermekte idi, bu güne kadar daha lokal şekilde temsilcilikler veren haber sitesi bundan sonra global anlamda faaliyetlerine devam edeceğini, bu faaliyetlerin dünya genelinde olacağını ve bu nedenle de her ülkede çok sayıda temsilcilik vereceğini duyurdu.

Yapılan başvuruların sıkı şekilde değerlendirildiğini ve bu değerlendirmeler sonucunda temsilciliklerin verildiğini belirten Genel Yayın Yönetmeni İbrahim AKGÜL işlerini ne kadar ciddiye aldıklarını, bu nedenle haber içeriklerinin tamamen özgün olduğunu ve temsilcilerin de bu ciddiyetle işlerini yaptıklarını, bundan sonra verilecek temsilciliklerin de aynı ciddiyetle işlerini yapacağını ve işleyişin devamının kalitesinde düşüş olmaması için tüm sürecin sıkı bir denetim altında devam ettiğini belirtti.

Genel Yayın Yönetmeni İbrahim AKGÜL tüm dünya genelinde verilecek temsilcilikler için adresi üzerinden ön aldıklarını ve bu sonrasında gerekli incelemelerin ardından ikinci aşamada sahini kişi/kurum ile görüşmelerin yapıldığını belirtti.

Kamuoyu.org Haber Sitesi‘ne başvurusu yapmak isteyen kişi veya kuruluşların @kamuoyu.org adresi üzerinden ön başvuru yapmaları gerekiyor. Başvuruları ön incelemeye alındıktan sonra başvuru yapan kişi/kurum’a geri dönüş yapılıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ