Kamuoyu.org

Kardashian kalçası yaptırmak için Türkiye'ye geldi… Vücudu mosmor oldu

Kardashian kalçası yaptırmak için Türkiye'ye geldi… Vücudu mosmor oldu
  • SAĞLIK
  • 01 Nisan 2018
  • Kardashian kalçası yaptırmak için Türkiye'ye geldi… Vücudu mosmor oldu için yorumlar kapalı
  • 100 KEZ OKUNDU

'de yaşayan Jade Stafford, kalça operasyonu geçirmek ve liposuction yaptırmak için Türkiye'de bir klinikle anlaştı. Operasyonun ardından vücudu anormal bir şekilde morarmaya başladı.
Kardashian kalçası yaptırmak için Türkiye'ye geldi... Vücudu mosmor oldu

25 yaşındaki Jade Stafford, Türkiye’de bir klinikte sırtından yağ aldırmak ve kalçalarına ‘Kardashian’ estetiği yaptırmak için 3 bin pound ödedi. İşlemin ardından morfine alerjisi olduğu tespit edilen Jade’in ameliyattan sonra 7 gün dinlenmesi tavsiye edildi. Ancak 7 gün hastanede kalmak istemeyen Jade iki gün sonra hastaneden çıktı.

Jade hastaneden çıkarken düzensiz kalp ritmi ve akciğer sıkıntısı vardı. Genç kadın hastaneden çıktıktan sonra kalça göğüs ve karın bölgesinin tamamı morarmaya başladı. İngiltere’de gittiği doktorlar göğsündeki morarmanın operasyon sırasında kalp krizi geçirmesinin ve doktorların kalp masajı uygulamasının sonucu olabileceğini söyledi.

Jade, “İnsanların bana sadece morfine alerjin var diyerek aldatmasından dolayı öfkeliyim” dedi.

’da bulunan klinik Jade’in iddialarını reddetti. 10 Mart’ta gerçekleşen operasyonda karın bölgesine liposuction yaptık. Bu morarmaya sebep olabili CPR vermek zorunda kalsaydık elbette haberi olurdu.

 

Kaynak: Hürriyet

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ