Kamuoyu.org

Kayıp Kız Bulundu İddialar Kan Dondurdu

Kayıp Kız Bulundu İddialar Kan Dondurdu
  • GÜNDEM
  • 25 Ağustos 2017
  • Kayıp Kız Bulundu İddialar Kan Dondurdu için yorumlar kapalı
  • 189 KEZ OKUNDU

13 yaşındaki , 12 Ağustos’tan beri kayıptı. Annesi , kızını bulmak için Lütfiye Pekcan’ın sunduğu Yaşamdan Hikayeler programına başvurdu. Küçük Aleyna canlı yayında bulundu, ama korkunç bir gerçek ortaya çıktı.

ÇOCUKLARINI DÖVDÜĞÜ SOPALARA İSİM VERMİŞ!

Kayıp kızını arayan Anne Sevinç Akagündüz’ün 16 yaşındaki oğlu Ahmet Akagündüz annesinin uyguladığı şiddeti anlattı. “Annem beni hem dövüyordu hem de dövdürüyordu. Arkadaşları ve annem ayrı ayrı beni dövdü. Annemin bizi dövdüğü sopaların adları vardı. Haydar ve Mustafa adını verdiği sopalarıyla bizi dövüyordu.” dedi.

ANNE KENDİNİ BÖYLE SAVUNDU
Annenin çocuklarını dövdüğü sopalar canlı yayında görüntüledi. Anne Sevinç Akagündüz ise “Herkesin evinde bir Haydar vardır” sözleriyle kendini savundu. Canlı yayına Manisa’dan bağlanan büyük kızı ve damadı Gökhan Toğuşlu da Sevinç Akagündüz’ün 6 çocuğuna şiddet uyguladığını iddia etti.

Anne SevinçTÜYLER ÜRPERTEN İDDİALAR              Sevinç Akagündüz’ün damadı Gökhan Toğuşlu kayınvalidesinin yasak ilişki yaşadığı sevgilisine evde çocuklarını dövdürdüğü iddia etti. Damat Toğuşlu, “Çocuklarına zorla baba dedirtmeye çalıştığını neden saklıyorsun? Aleyna’nın senin yüzünden cinsel istismara uğradığını neden saklıyorsun? O çocuğun başını kendin yaktın.” dedi.
Damadının iddialarıyla çılgına dönen Sevinç Akagündüz kızını ve damadını yalan söylemekle suçladı.

ÜZERLERİNE KAPIYI KİLİTLEMİŞ
Tüyler ürperten iddialar üzerine programın sunucusu Lütfiye Pekcan yetkilileri göreve çağırdı. Eve giden Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yetkilileri çocukları üzerlerine kapı kilitlenmiş şekilde buldu. Evde bulunan Sevinç Akagündüz’ün 2 çocuğu ve büyük kızına ait iki torunu himaye altına alındı.

KAYIP ALEYNA’DAN ŞOK SUÇLAMA                                                                       Kayıp Aleyna ise ablasının evinde olduğu ortaya çıktı. Polis ekipleri Abla Ecem Toğuşlu’nun evinde yaptığı aramada Aleyna’yı buldu.

Ablası Ecem Toğuşlu’nun evinde bulunan Aleyna “Annem dövdüğü için kaçtım. Annem evdeki iki kalın sopayla beni ve bütün kardeşlerimi dövüyordu.Annemin korkusundan buraya saklandım. Anneme verilmekten korktum.” dedi.
13 yaşındaki Aleyna polisteki sorgusunun ardından Sosyal Politikalar Manisa İl Müdürlüğü yetkilileri tarafından koruma altına alınacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ