Kamuoyu.org

Keneyi kavanozun içine koyarak, hastaneye gitti

Keneyi kavanozun içine koyarak, hastaneye gitti
  • SAĞLIK
  • 09 Nisan 2018
  • Keneyi kavanozun içine koyarak, hastaneye gitti için yorumlar kapalı
  • 209 KEZ OKUNDU


’da piknik dönüşü pantalonundan çıkan keneyi, kavanoza koyup hastaneye kan tahlili yaptırmaya gitti


Çorum’da Hüseyin Çeliker (52) piknik dönüşü pantalonundan çıkan keneyi, kavanoza koyup hastaneye kan tahlili yaptırmaya gitti. Çeliker, kenenin kendisini ısırmasından şüphelendiği için hastaneye başvurduğunu söyledi.

KENEYİ DE YANINA ALIP HASTANEYE GİTTİ

DHA’nın haberine göre; esnaf Hüseyin Çeliker, dün ailesiyle birlikte Çorum- karayolu üzerinde bulunan Sıklık Tabiat Parkı’na pikniğe gitti. Piknik sonrası ailesiyle birlikte evine dönen Çeliker, pantolonunu çıkarırken, bir yere düştü. Hüseyin Çeliker, yere düşen keneyi bezle yakalayıp kavanoza koydu. tarafından ısırılmış olabileceğinden şüphelenen Çeliker, tahlil için kavanozdaki keneyi de yanına alarak Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gitti. Hastanede Hüseyin Çeliker’e kan tahlili yapıldı.

“TEDBİR AMAÇLI HASTANEYE GELDİM”

Tahlil sonuçlarını bekleyen Çeliker, “Kenenin beni ısırıp ısırmadığını bilmiyorum. Tedbir amaçlı hastaneye geldim. Kene zehirli mi değil mi onu bilmiyorum. Ben de keneyi kavanoza koyup hastaneye getirdim. Kan tahlilimi verdim ve sonuçları bekliyorum. Umarım bir sorun çıkmaz. Ben vatandaşların kenelere karşı dikkatli olmalarını ve yetkililerin de kenelere karşı önlem almalarını istiyorum” dedi.

Kaynak: HaberTürk

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ