Kamuoyu.org

Kılıçdaroğlu’ndan Sert Sözler

Kılıçdaroğlu’ndan Sert Sözler
  • GÜNDEM
  • 03 Temmuz 2017
  • Kılıçdaroğlu’ndan Sert Sözler için yorumlar kapalı
  • 124 KEZ OKUNDU

CHP Lideri , ’nün 19. gününde Parti Meclisi’ni topladı. Kılıçdaroğlu toplantıda “Bütün dünya duysun, bütün dünya, biz Türkiye’de kendi topraklarımızda bir dikta yönetimiyle karşı karşıyayız” dedi.

CHP Parti Meclisi Kocaeli Kartepe Uzunçiftlik’teki kamp alanında toplandı. Kemal Kılıçdaroğlu Parti Meclisi’nde “Bütün dünya duysun, bütün dünya, biz Türkiye’de kendi topraklarımızda bir dikta yönetimiyle karşı karşıyayız. Kendi ülkemizde demokrasi istiyoruz, özgürlük istiyoruz. Herkes için adalet istiyoruz. Adaletin olmadığı yerde insan olmaz. İnsanca yaşamak için adalet istiyoruz” dedi. Bununla birlikte Türkiye’de yaşanan bu olayların 20 Temmuz darbesi sonucu ortaya çıktığını söyleyen Kılıçdaroğlu, suçluların yargılanmadığı, masum insanların yargılanıp hapsedildiği bir sürecin yaşandığını söyledi. Kılıçdaroğlu Parti Meclisi’ne sunulan Merkez Yönetim Kurulu raporuna, Adalet Yürüyüşü’ne ilişkin bir sunuşda yazdı. Sunuşta “adaleti mumla arıyoruz” diyen CHP Lideri, yapılan Adalet Yürüyüşü’nün hiç bir siyasi parti ya da hareketle ilişkisi olmadığını vurguladı.

Kılıçdaroğlu Adalet Yürüyüşü’nü “Taşeron işçiler, emekliler, köylüler, işçiler, memurlar herkes için adalet istiyoruz. Adaletin olmadığı yerde insan olmaz. İnsanca yaşamak için adalet istiyoruz” diyerek özetledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ