Kamuoyu.org

Melek Subaşı: “Bayıl dediler Bayıldım”

Melek Subaşı: “Bayıl dediler Bayıldım”
  • GÜNDEM
  • 14 Ağustos 2017
  • Melek Subaşı: “Bayıl dediler Bayıldım” için yorumlar kapalı
  • 261 KEZ OKUNDU

“Beni para vaadiyle defalarca televizyona çıkardılar. Kocama küfür ettirdiler. Bayıl dediler, bayıldım” diye mahkemeye şikayette bulanan , haklı bulunup program sunucusunu ve kanalı tazminata mahkûm etti.

’de yayınlanan Yalçın Çakır’ın programıyla tanınan ve sosyal medya fenomeni olan Melek Subaşı, programın ardından kendisine ‘’ lakabının takıldığını belirterek sunucu ve TV kanalına açtı. Mahkeme, Subaşı ailesinin reyting için kullanıldığını belirterek Flash TV ve sunucu ’ı 7 bin TL tazminat ödemeye mahkûm etti.

Evli ve biri engelli 3 çocuğu bulunan Melek Subaşı, yardım toplamak için Flash TV’de yayınlanan Yalçın Çakır’ın programına konuk oldu. TV kanalına eşiyle birlikte çıkan Melek Subaşı’nın iddiasına göre, sunucu Yalçın Çakır kendisine, “Sizi programa çıkaracağım ama birbirinize hakaret, küfür ve ne varsa sayıp dökeceksiniz. Eşine ‘Bize bakmıyorsun, başka kadınlarla birliktesin’ diye konuştu. Bunları anlatırken de bayıl. Böyle olunca bize yardım gelir. Biz de sana veririz. Senin çocuğunu ameliyat ettiririz” dedi.

Melek SubaşıMelek Subaşı’dan 300 Bin Tl’lik Tazminat

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ