Kamuoyu.org

Metin Hara ile Adriana Lima aşkı nasıl başladı?

Metin Hara ile Adriana Lima aşkı nasıl başladı?
  • MEDYA MAGAZİN
  • 01 Nisan 2018
  • Metin Hara ile Adriana Lima aşkı nasıl başladı? için yorumlar kapalı
  • 203 KEZ OKUNDU


ile aşk yaşayan katıldığı bir televizyon birlikteliği hakkında konuştu. Hara, “Adriana Lima benim ismimi duyduktan sonra menajeri aracılığıyla bana ulaştı ve bu sayede tanıştık” dediYazar Metin Hara, Victoria’s Secret modeli Adriana Lima ile ilişkisinin nasıl başladığını anlattı. Lima’nın kendisine danışan olarak değil tanışmak için geldiğini söyleyen Hara,
Hara, sözlerini şöyle sürdürdü:
Güneri Civaoğlu’nun CNN Türk ekranlarında sunduğu Şeffaf Oda programının bu haftaki konukları Metin Hara ve İclal Aydın oldu.
Metin Hara, son kitabı hakkında açıklamalarda bulunurken, Victoria’s Secret modeli Adriana Lima ile yaşadığı aşk hakkında da ilk kez çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Güneri Civaoğlu’nun ‘Şimdi senin yaşadığın aşk sebebiyle Türkiye’de ve dünyada binlerce hatta milyonlarca insanın seni kıskandığını düşünüyorum. Bunun da negatif bir yüklemesi olduğunu düşünerek nazar boncuğu taşıyor musun diye soruyorum. Büyük aşk yaşıyor musunuz? Dışarıdan bir sürü insanın sizi kıskandığını düşünüyor musun?’ soruları üzerine Metin Hara, şunları söyları söyledi:

Dışarıdaki bu kadar haber kirliliğine rağmen biz ilişkimizi sürdürüyoruz. Hiç ayrılmadık. Bu konuda izleyicilerin de basının da sevenlerimin de ne tür demeçler verip vermeyeceğimi bildiğini umuyorum. Beni tanıyanların kalbine güveniyorum. Yabancı basında da ilişkimize ilgi yoğun. Ama oradaki haberler buradakiler gibi değil. Yan yanalardı, çok mutlulardı, birliktelerdi şeklinde veriliyor.
Bugüne kadar benim ve karşımdaki insanın itibarımı zedeleyecek binlerce senaryo üretildi. Ve bir tanesinde ‘bu insanlar aşık’ denmedi. Ama aşkın, saflığın, güzelliğin kazanacağını göstermek için geri adım atmayacağız. Karşımdaki insan da bu konularda oldukça değerli ve deneyimli biri. O yüzden nolursa olsun biz mutluyuz.
Hara, kitabı çıktıktan sonra sık sık Los Angeles’a gittiğini ve burada birçok iş adamı, oyuncu ve ünlü isimle tanıştığını ve 4 senedir bu insanlarla çalışmalar yürüttüğünü anlattı. 
Bu sayede isminin duyulduğunu anlatan Hara, bu süreçte Adriana Lima ile tanıştığını anlattı. Hara, Lima’nın kendisine danışan olarak değil tanışmak için geldiğini, ‘Adriana Lima benim ismimi duyduktan sonra menajeri aracılığıyla bana ulaştı ve bu sayede tanıştık’ dedi.

Kaynak: HaberTürk

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ