Kamuoyu.org

Milyonların kullandığı uygulamalar, 'Yılın Genel Müdür Yardımcısı' ödül adaylığı getirdi

Milyonların kullandığı uygulamalar, 'Yılın Genel Müdür Yardımcısı' ödül adaylığı getirdi
  • EKONOMİ
  • 28 Mart 2018
  • Milyonların kullandığı uygulamalar, 'Yılın Genel Müdür Yardımcısı' ödül adaylığı getirdi için yorumlar kapalı
  • 91 KEZ OKUNDU

Bölgemiz mobil telekomünikasyon endüstrisini Dubai’de buluşturan , 9-10 Nisan 2018’de gerçekleştirilecek. Etkinlik kapsamında, 5G MENA Ödülleri de sahiplerini bulacak. Yılın Operatör CxO’su (Genel Müdür Yardımcısı) ödülüne aday olan Turkcell Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı , bu kulvarda ülkemizden finale kalan tek isim oldu.

Milyonların kullandığı uygulamalar, 'Yılın Genel Müdür Yardımcısı' ödül adaylığı getirdi

Mobil telekomünikasyon endüstrisini Dubai’de buluşturmaya hazırlanan 5G MENA Zirvesi için geri sayım başladı. 9-10 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenecek etkinlik kapsamında 5G MENA Ödülleri de sahiplerini bulacak. 

Başvuruların altyapıdan yeni nesil teknolojilere 6 ayrı kategoride değerlendirildiği organizasyonda, ayrı bir kategoride de halk oylamasıyla Yılın Operatör CxO’su da (Genel Müdür Yardımcısı) belirleniyor. Mobil telekomünikasyon endüstrisinde başarılı işlere imza atarak fark yaratan isimleri belirleyen bu özel kategori için finalistler belirlenmiş durumda. Kategoride oylama için finale kalan 6 isimden biri de Turkcell Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ayşem Ertopuz oldu. Bu kategoride ülkemizden finale kalan tek isim olan Ertopuz, etkinlikte hem Turkcell’i hem de ülkemizi temsil edecek. Ayşem Ertopuz, Turkcell’de BiP, fizy, Lifebox, TV+, Yaani ve Dergilik gibi milyonlarca kişinin kullandığı uygulamaların geliştirilmesinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunda.

Yılın Operatör CxO’su Ödülü için oylamalar 9 Nisan 2018, Pazartesi gününe kadar sürecek.  Oylama ardından belirlenecek isim aynı tarihte düzenlenecek törenle ödülünü alacak. 

Kaynak: Hürriyet

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ