Kamuoyu.org

Motordan Kedi Sesi Duydu E-5 Durma Noktasına Geldi!

Motordan Kedi Sesi Duydu E-5 Durma Noktasına Geldi!
  • GÜNDEM
  • 02 Ağustos 2017
  • Motordan Kedi Sesi Duydu E-5 Durma Noktasına Geldi! için yorumlar kapalı
  • 127 KEZ OKUNDU

Otoyolu’nda seyir halinde giden bir araç sürücüsü motordan sesi geldiğini duyunca otoyolun ortasında aracını durdurdu. trafiği durma noktasına gelirken araç sürücüsüne yardım eden motosikletliler kediyi sıkıştığı yerden kurtardı. İnsanlığın ölmediğini bir kez daha gösteren yavru kediyi kurtarma operasyonu kask kamerasına yansıdı.

E-5 otoyolu mevkiinde seyir halinde giden bir sürücü aracın motorundan kedi sesi geldiğini duydu. Aracını durduran sürücü diğer araç sürücülerinden yardım istedi. Sürücünün yanına dört motosikletli yanaştı. Hemen trafiği durduran motosikletliler aracı iterek yol kenarına çekti.

Bu sırada otoyolda trafik bir süre durdu. Aracın altına yatan motosikletliler kediyi kurtarmaya çalıştı. Uzun uğraşlar sonrası kedi sıkıştığı yerden çıkarıldı. Daha sonra araç sürücüsü kediyi otoyoldan uzak bir noktaya bıraktı. Araç sürücüsü motosikletlilere teşekkür ederek diğer sürücülerin durmamasına tepki gösterdi.

E-5’te kediyi kurtarma çabası ise motosikletlilerin kask kamerasına yansıdı. Görüntülerde araç sürücüsü yardım istiyor. Diğer araç sürücüleri durmazken motosiklet sürücüleri duruyor. Aracı motosikletliler iterek yol kenarına çekiyor. Ardından aracın altına yatan vatandaşlar kediyi kurtarıyor. Araç sürücüsü ise kediyi kurtaran motosikletlilere teşekkür ederken diğer sürücülerin durmamasına tepki gösteriyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ