Kamuoyu.org

Mustafa Cengiz'den flaş UEFA açıklaması! CAS…

Mustafa Cengiz'den flaş UEFA açıklaması! CAS…
  • SPOR
  • 12 Ekim 2018
  • Mustafa Cengiz'den flaş UEFA açıklaması! CAS… için yorumlar kapalı
  • 133 KEZ OKUNDU

Galatasaray Başkanı basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Mustafa Cengiz'den flaş UEFA açıklaması! CAS...

Mustafa Cengiz’in açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

ile birlikteydik. Kendileriyle tur görüşmeleri yaptık. Disiplin komitesi yeni yönetimin gelişmesini inceledi ve bizimle 4 yıllık yapılandırma anlaşması imzaladı. Gördüğüm kadarıyla hakimler kurulunun bir itirazı var. Bu itirazın gözden geçirilmesi ve bizim de bir itirazımız var. Bizim önümüzdeki 3 yıldaki risk. Bizim bilgimiz dışında haber sızmalar oluyor.

Tabii ki ’a gitme durumumuz var. Sebep, bu yeniden gözden geçirmenin yanlış olduğu. 142 milyon Euro’luk zararın göz ardı edildiğini iddia ediliyorlar. Biz de giderek düzelmeye geçtiğimizi söyledik. Son 3 aylık bilançoyla çok daha iyi duruma gittiğimiz görüldü.

Destan ya da hikaye okumuyoruz. Biz vakit geçirmek istemiyoruz. UEFA’ya bir tepkimiz yok. Netice olarak bu komite de UEFA’nın içerisinde.

Ceferin ile genel bir dostluk görüşmesi yaptık. Çay içtik, kahve içtik. 2024’ü konuştuk. Elinden geleni yaptığını söyledik, dostluk çerçevesinde bir sohbet oldu. Galatasaray’ın özel konusuna girmedik. Ceferin bu konuda objektif. Sanırım şubat ve mart ayını bulabilir. CAS bir süreç, lehimize karar vereceğini düşünüyorum.

Taraftar endişe etmesin. Bu bir satranç gibi doğru hamleler yaptığımızı düşünüyorum. Çoban matına gelmeyeceğiz.”

Kaynak: Hürriyet

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ