Kamuoyu.org

Ünlü mücevher markası Gilan konkordato ilan etti

Ünlü mücevher  markası Gilan konkordato ilan etti
  • EKONOMİ
  • 07 Eylül 2018
  • Ünlü mücevher markası Gilan konkordato ilan etti için yorumlar kapalı
  • 119 KEZ OKUNDU

Türkiye’nin önde gelen mücevher markalarından biri olan , Türkiye’de ve dünyada yaşanan ekonomik dalgalanmanın bir sonucunda, kısa vadeli borçlarını yeniden vadelendirmek amacıyla konkordato talep etti. ’ın bu talebi kabul edildi
Ünlü mücevher  markası Gilan konkordato ilan etti

Gilan Yonetim Kurulu Baskanı Muharrem Geylan Hurriyet’e yaptığı değerlendirmede, “Gilan, bugüne kadar zorlu dönemlerden her zaman güçlenerek çıkmayı başardı. Markanın büyümesi de, ekonomik şartların oldukça zorlu olduğu 1994 yılında gerçekleşti. 2001 krizi esnasında bir yandan yatırımlarımızı güçlendirirken diğer yandan ülkemizin en önemli değerlerinden Topkapı Sarayı Dairesi’nin renovasyonunu gerçekleştirmiştik. 2008’de yaşanan kriz döneminde, New York’un ve dünya perakendesinin kalbi kabul edilen 5.Cadde’nin en prestijli noktasında tüm ülkemize gurur kaynağı olan mağazamızı açtık. Tüm dünyada ülkemizi lüks alanında temsil eden tek Türk markası olduk. Biz çalışmaya, ihracatımızı artırmaya devam edeceğiz” dedi. İstanbul ve Ankara mağazalarıyla hizmete devam edecek olan Gilan, Rihanna’dan Celine Dion’a kadar dünyanın en önde gelen starlarının tercih ettiği bir marka olmuştu. Muharrem Geylan, alınan doğru kararlarla güçleneceklerini ve finansal yapılarını düzelteceklerine inançlarının da tam olduğunu söyledi.

MİCHELLE OBAMA VE RİHANNA TERCİH EDİYOR

Muharrem Geylan ve Ferhan Geylan kardeşler tarafından Bursa’da 1980’de küçük bir atölyede kurulan Gilan, bugün çok sayıda saraya özel tasarımlarıyla girmeyi başardı. ABD eski Başkanı Barak Obama’nın eşi Michelle Obama’nın da tercih ettiği Gilan dünyanın her yerinde özel müşterilere sahip.

Kaynak: Hürriyet

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ