ODTÜ Taziye Yayınladı, Peki Terörist Uşağı Akademisyenler Nerede ?

0
odtulu_sehit

“BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ”
“Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında Afrin’de devam eden operasyonlar esnasında, 10 Şubat 2018 tarihinde Havacılık ve Uzay Mühendisliği Bölümü yüksek lisans öğrencimiz Kurmay Pilot Yüzbaşı Mehmet İlker Karaman ve silah arkadaşı Kara Pilot Üsteğmen Erdem Mut şehit olmuşlardır. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatlarını yitiren kahraman şehitlerimize rahmet, kederli eşi Üniversitemiz araştırma görevlisi Duygu Karaman’a, acılı ailesine, yakınlarına ve Üniversitemiz mensuplarına, Türk Silahlı Kuvvetleri ve yüce Türk milletine başsağlığı dileriz.”

 

Afrin’de kırıma uğrayan helikopterde şehit olan ODTÜ yüksek lisans öğrencisi Kurmay Pilot Yüzbaşı Mehmet İlker Karaman için ODTÜ’den mesaj yayınlandı.

Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin’de devam eden operasyonlar sırasında kırıma uğrayan helikopterde şehit olan Kurmay Pilot Yüzbaşı Mehmet İlker Karaman, İzmir’de toprağa verildi.

Karşıyaka ilçesindeki Beşikçioğlu Camisinde düzenlenen törene şehit Kurmay Pilot Yüzbaşı Karaman’ın emekli emniyet müdürü olan babası Uğur Salim, annesi Ayşe (sağ 2), eşi Duygu Karaman (solda), kardeşleri Ahmet ve Cemrenur Karaman (sağda) ve yakınları şehitin tabutuna sarılarak gözyaşı döktü.

 

 

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı yazın