Kamuoyu.org

Parkta pes dedirten olay! Kimsede huzur bırakmadı…

Parkta pes dedirten olay! Kimsede huzur bırakmadı…
  • GÜNDEM
  • 12 Ekim 2018
  • Parkta pes dedirten olay! Kimsede huzur bırakmadı… için yorumlar kapalı
  • 103 KEZ OKUNDU

’da bir park içerisinde ailesi ve arkadaşlarıyla gezmeye gelen vatandaşların önünü keserek para dilendi. Kameralara yansıyan görüntülerde dilencinin vatandaşların huzurunu kaçırması dikkat çekti.
Parkta pes dedirten olay! Kimsede huzur bırakmadı…

Adana’nın Seyhan İlçesi’nde bulunan ’ta meydana gelen olayda edinilen bilgiye göre, kimliği belirlenemeyen bir dilenci, park içerisinde bulunan banklarda oturan vatandaşlara, ‘’ satıyorum adı altında para almak için adeta yakalarına yapıştı.

Dilenci para alana dek vatandaşların yanından ayrılmayarak insanlarını huzurun kaçırdı. Dilenci para aldıktan sonra, park içerisinde bulunan diğer bankların yanına giderek aynı yöntemle bir çok kişiyi rahatsız etmeye devam etti.

VATANDAŞTA HUZUR BIRAKMADI

Türkiye’nin en büyük parkı olan Merkez Park içerisinde, dilenci şahıs bankta oturan vatandaşlardan para aldıktan sonra, park içerisinde yürüyen vatandaşların önünü kesti. Dilenci önünü kestiği vatandaşlardan para alana kadar peşlerini bırakmazken, para aldıktan sonra başka kişilere yöneldi. Park güvenliği durumu fark edince elinden sadece dilenciyi uzaklaştırmak geldi.

Daha sonra dilenci, güvenliğin olmadığı noktaya tekrar gelerek vatandaşları huzursuz etmeye devam etti.

Kaynak: Hürriyet

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ