Kamuoyu.org

Parmak Telefon Haline Gelecek!

Parmak Telefon Haline Gelecek!
  • TEKNOLOJİ
  • 26 Temmuz 2017
  • Parmak Telefon Haline Gelecek! için yorumlar kapalı
  • 196 KEZ OKUNDU

Daha önce az kullanılan bir tekniği kullanan , aslında bir Kickstarter projesi ile telefonun parmakta olmasını isteyenler yatırmaya başladı.

Yani fikri beğenenler para yatırıyor, belirlenen para toplandığında üretime geçiyor. Destekçilerine de uygun fiyatla ürüne sahip olma imkanı veriyor. Ürün, kemik üzerinden ses iletiyor, ancak parmağınızı kulağa tutmanız gerekiyor, zira bu mesafe son derece kısa. Boyutları biraz büyük, bir kulaklık kadar. Bu yüzden parmağa takmak için biraz garip duruyor. Sıçramalara karşı dayanıklı.

Yani parmağınızda Orii varken elinizi yıkasanız dert olmaz ama havuza atlarsanız, cihazı bozabilirsiniz. Telefona bağlanarak çalışan cihaz, iOS ve Android uygulamasına sahip. Bu uygulama üzerinden sesli asistanı (Siri ya da Google Assistant) kullanmak mümkün oluyor. Bu da ekranı olmasa da, bazı şeyleri telefonu çıkartmadan yapmayı sağlıyor. Konuşma süresi sadece bir saate kadar olsa da, 45 saatlik bekleme süresiyle, sık görüşme yapmayanlar için uygun.  parmağıma olmazsa diye düşünmeyin, kutusundan bir boyutlandırma aparatı çıkıyor. Bununla parmağınıza göre olmasını sağlayabilirsiniz.

23 Günde 134 Bin Dolar Topladı!

Henüz fonlama süreci bitmeden gereken paradan çok daha fazlasını topladı. 30 bin dolar beklerken, 23 gün kala 134 bin dolar toplamış durumda. Şubat 2018’de hazır olması beklenen cihaz, erken alanlar için 119 dolar fiyata sahip olacak.

parmak

telefonparmak

parmaktelefon

parmakkk

parmakktelefonn

telefonnnnparmak

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ