Kamuoyu.org

PKK/KCK’lı Terörist Kadın Sahte Kimlikle Kayseri’de Yakalandı.

PKK/KCK’lı Terörist Kadın Sahte Kimlikle Kayseri’de Yakalandı.
  • GÜNDEM
  • 20 Ekim 2017
  • PKK/KCK’lı Terörist Kadın Sahte Kimlikle Kayseri’de Yakalandı. için yorumlar kapalı
  • 229 KEZ OKUNDU

PKK’lı Kadın Kayseri’ye İçin Geldi ve Yakalandı.

Sahte kimlikle Kayseri’ye gelerek rahatsızlığı için tedavi oldu. Ardından bir süre akrabalarının yanında kalan kadın Kayseri eminyet güçlerince yapılan operasyonda ele geçirildi.

11 Yıl boyunca örgütün ve Kuzey Irak’ta ki faaliyetlerine katılan ve bu süreçte yakalandığı hastalık sebebiyle sahte kimlikle Kayseri’ye gelen H. Dikme isimli kadın terörist Kayseri emniyet güçlerinin düzenlediği operasyonda canlı olarak ele geçirildi.

ve Özel Hareket Polislerinin Kayseri’nin Talas ilçesinde düzenledikleri operasyonda PKK/ kadrosunda yer alan H. Dikme isimli kadın teröristi canlı olarak ele geçirmeyi başardı.

H. Dikme’nin kırsalda yakalandığı hastalık nedeniyle terör örgütü yöneticilerince ’ye gönderildiği, Kayseri’ye gelerek sahte kimlikle tedavi olmak istediği, bu süre zarfında akrabalarının yanında kaldığı öğrenildi. Emniyet güçlerinin düzenlediği operasyonda kıs kıvrak yalanan kadın teröristin Emniyet Müdürlüğünde sorguya alındığı bildirildi.

Kayseri Emniyet Müdürü, da sabah saatlerinde yaptığı telsiz anonsunda, ekipleri uyardığı, ülke genelinde Kayseri ilinde yaşanan terör olaylarına dikkat çektiği bildirildi.

İbrahim Kulular, ekiplerinin terör olaylarına karşı dikkatli olmaları konusunda uyarıda bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ